Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zsuzsová a ďalší čelia obvineniu z nedovoleného ozbrojovania

26.07.2019, 16:57 | TASR

Polícia vzniesla ďalšie obvinenie voči Alene Zsuzsovej, Tomášovi Szabóovi a Zoltánovi Andruskóvi, ktorí sú obvinení aj v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka. Taktiež zaistili dve podozrivé osoby, Adama H. a Dávida Sz.

  • Tlačiť
  • 0

Všetkých piatich obvinili zo zločinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

Podľa informácii Rozhlasu a televízie Slovenska a televízie Markíza by malo obvinenie vyplynúť z vyšetrovania prípravy vraždy advokáta Daniela Lipšica a prokurátorov Petra Šufliarskeho a Maroša Žilinku.

„Dosiaľ na Úrad špeciálnej prokuratúry nebolo doručené žiadne nové uznesenie o vznesení obvinenia k osobe Alena Zs.,“ reagovala na otázku TASR hovorkyňa Generálnej prokuratúry SR Andrea Predajňová.

Neprehliadnite

Jedného z prokurátorov Petra Šufliarskeho, Maroša Žilinku alebo advokáta Daniela Lipšica, ktorých prípravu vraždy má vyšetrovať aj policajná inšpekcia, na 99 percent lustrovali.

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár to povedal vo februári tohto roku s tým, že sa na tom pravdepodobne podieľali policajti.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy vražda Jána Kuciaka

Diskusia (0 reakcií)