Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Z .týždňa odchádzajú Daniška, Majchrák aj Hanus. Časopis je pre nich príliš liberálny

19.06.2015 | Zuzana Petková

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

19.06.2015 | Juraj Koiš

Znovu si niekto zamenil reálnu angažovanosť s odpoveďami v prieskumoch verejnej mienky? Áno, referendum malo v prieskumoch jednoznačnú podporu, pri hlasovaní ale bola angažovanosť minimálna. Naozaj si pán Daniška myslí, že väčší priestor pre dogmaticky ladené texty pomôže slovenskej spoločnosti a ďalšie podobné referendum už bude úspešné?

19.06.2015 | youri

kde tam vidis slovo angazovanost? Ja tam vidim slovo nazor.

19.06.2015 | Juraj Koiš

Daniška tvrdí,
"Ani jedno médium v tom čase nezastupovalo názor väčšiny vyjadrenej v prieskumoch verejnej mienky, ktorá bola proti homosexuálnym manželstvám a za rodinu."

A ja som len dodal, že tá väčšina dávala v prieskumoch najavo jednoznačnú podporu, ale pri samotnom hlasovaní sa už neangažovali, teda neprišli hlasovať. Pritom sa o referende hovorilo prakticky úplne všade a zástupcovia oboch názorových prúdov dostali naozaj veľký priestor.

20.06.2015 | youri

Takze, ked pises, ze si tu niekto zamenil realnu angazovanost s odpovedami v prieskumoch verejnej mienky, tak tym myslis seba? Pretoze si tu jediny, kto pise o angazovanosti. Daniska hovori o nazoroch. To je take to, co sa zistuje v prieskumoch verejnej mienky.
A ten naozaj velky priestor dostali kde? Teda ako ktori. Podaktorym odmietli este aj normalne zaplatenu reklamu.

20.06.2015 | rixo

ked odidu, konecne sa bude dat tyzden citat

08.07.2015 | volim teda som

uz len to kam maju namierene jasne ukazuje ze klerofasizmus maju v genoch... propagandistov nie je skoda...