Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Valček podal na Kočnera trestné oznámenie, prípad skúma aj NAKA

01.06.2018 | TASR | pol

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

01.06.2018 | Emasculate

“Zástupca šéfredaktorky Sme Jakub Filo označil takéto konanie za „neprijateľné zastrašovanie investigatívneho novinára a útok na slobodu tlače“.”

Co z toho je trestne? Lebo bud mi povedia ktory zakon Kocner porusil, alebo nech ma nenudia takymto vyplakavanim. Toto je akoze co, ze to je ‘neprijatelne’? To ma byt nejaky moralny alebo eticky apel na obcana Kocnera?? Chapu tito plackovia ze maju docinenia s - podla ich vlastnych slov - mafianom? Od neho ziadaju aby nerobil ‘neprijatelne’ veci?

Je to cele trapne. Bud Kocner zakon porusuje, alebo nie. Ak nie tak treba mat gule a robit to co doteraz, ale bez tohto teatra.

02.06.2018 | jannys

Skutok sa nestal

03.06.2018 | sano b

a akoze ho "neprijatelne zastrasoval" ?
ze je kocner neprijemny? ze kladie verejne neprijemne otazky? ze sa nesprava slusne?
asi je naozaj neprijemny, mozno aj neslusny...ale co s tym ma trestne oznamenie a naka?

04.06.2018 | Sobansky

Všetkým tým čo sa primitívne pýtajú, čo Kočner zlého urobil: Disponuje údajmi, ktorými disponovať nesmie a teda porušil právo na súkromie s tým, že ak neprestanú o ňom písať, tak tie nelegálne získané informácie zverejní. A to je kombinácia zastrašovania s vydieraním, za čo existuje trestná sadzba v podobe odňatia slobody. Kočner nie je vôbec čistý a podľa toho aj reaguje. Prečo by si inak novinári zasadli na nevinného, čo by z toho mali?