Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V NMH skončila Nancy Závodská, vydavateľstvo vymenilo aj šéfa výroby

04.12.2018, 10:14 | reb | © 2018 News and Media Holding

Na konci novembra odišla z vydavateľstva News and Media Holding (NMH) Nancy Závodská, ktorá aktuálne zastávala post manažérsky pre špeciálne projekty. Predtým bola šéfredaktorkou týždenníka Plus 7 dní či denníka Plus Jeden Deň. V NMH sa okrej jej odchodu udiali aj ďalšie zmeny vo vedúcich pozíciách.

  • Tlačiť
  • 0

N. Závodská bola dlhoročnou zamestnankyňou ešte v bývalej Spoločnosti 7 Plus, ktorú v roku 2014 kúpila skupina Penta. Od začiatku vydávania viedla denník Plus Jeden Deň, neskôr aj týždenník Plus 7 dní, kde bola v minulosti zástupkyňou šéfredaktora. 

„Prežila som tu takmer 25 rokov. Je to veľmi dlhý čas – občas to bolo ťažké, ale aj tak krásne a pre mňa zmysluplné. Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí aspoň časť tejto cesty zdieľali so mnou. Bolo mi cťou. Vo väčšine prípadov. Prajem všetko dobré. Veľa síl do ďalšieho boja,“ uviedla k svojmu odchodu N. Závodská. Detaily o jej ďalšom pôsobení zatiaľ nie sú známe.

V NMH bola aktuálne od novembra 2017 N. Závodská manažérkou pre špeciálne projekty. Predtým bola od novembra 2015 šéfredaktorkou Plus 7 dní, vo funkcii nahradila Miloša Luknára, ktorý stál na čele titulu 25 rokov.

V minulosti bola N. Závodská Luknárovou zástupkyňou, v roku 2006 sa v rámci bývalého vydavateľstva Spoločnosť 7 Plus presunula do denníka Plus Jeden Deň, ktorý začal vychádzať v roku 2006.

Jeho šéfredaktorkou bola do februára 2014 a potom opätovne od februára 2015, až kým sa nevrátila do týždenníka. Tieto zmeny sa už diali v rámci vydavateľstva NMH, ktoré vzniklo spojením Spoločnosti 7 Plus, Centrum Holdings a Trend Holding po akvizícii Pentou. 

Neprehliadnite

V NMH sa k začiatku decembru udiali aj ďalšie zmeny. Ako šéf výroby skončil Igor Marton, ktorý bol v tejto funkcii od apríla 2015. Predtým pôsobil vyše 18 rokov ako produktový manažér vo vydavateľstve Ringier Axel Springer. Agendu I. Martona prevzal Martin Stanecký.

Vo vydavateľstve sa zmenilo aj vedenie oddelenia distribúcie po tom, ako z pozície odišla Eva Pauliaková. V polovici septembra po nej prebral funkciu Peter Koči, ktorý bol okrem iného aj vedúcim predaja v Slovenskej sporiteľni.

Poznámka: Mediálne.sk je súčasťou vydavateľstva News and Media Holding

  • Tlačiť
  • 0

Tagy News and Media Holding

Diskusia (0 reakcií)