Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Sieť My sa opäť rozširuje, Petit Press kúpil Vranovské noviny

24.02.2017, 15:31 | pol | © 2017 News and Media Holding

Vydavateľstvo Petit Press rozširuje svoje printové portfólio. Sieť regionálnych týždenníkov My doplní nový titul na východe – Vranovské noviny. Tie spoločnosť získala od ich doterajšieho vydavateľa a šéfredaktora Ladislava Krivdu.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

MY, Petit Press

S upraveným logom pod hlavičkou My vyjde týždenník už v najbližšom vydaní od 27. februára. Súčasťou periodika bude po novom aj magazín Fotelka, ktorý sa vkladá aj do ostatných titulov My.

Noviny zároveň začnú vychádzať plnofarebne, minimálne na šestnástich stranách. Nateraz sa nemení ich cena 40 centov. Novým šéfredaktorom týždenníka sa stal Michal Frank.

Vranovské noviny vychádzajú už od roku 1969 a patria tak medzi najstaršie regionálne noviny na Slovensku.

„Verím, že tento obľúbený regionálny týždenník bude naďalej objektívne informovať obyvateľov okresu o najdôležitejších udalostiach v regióne,“ povedal L. Krivda, ktorý vo Vranovských novinách pracoval 37 rokov, z toho 26 rokov ako ich vydavateľ.

„Vranovským novinám pod vedením nového vydavateľa želám do ďalších rokov úspešné zavŕšenie prvého polstoročia existencie, ktoré si onedlho pripomenú,“ dodal.

Zmena hlavičky Vranovských novín

Zmena hlavičky Vranovských novínZdroj: Petit Press

„Som rád, že sa nám podarilo dohodnúť na spolupráci s jedným z najstarších titulov na slovenskom trhu,“ hovorí Milan Mokráň, člen predstavenstva Petit Press, ktorý má na starosti divíziu My.

„Je to pre nás ďalší významný krok a posilnenie celoslovenskej siete týždenníkov predovšetkým na východnom Slovensku,“ doplnil M. Mokráň.

Do siete My ráta Petit Press celkovo 31 titulov, okrem „vlastných“ týždenníkov má medzi nimi aj niekoľko kúpených. Naposledy sa sieť rozširovala koncom vlaňajška, keď vydavateľstvo získalo konkurenčný Piešťanský týždeň.

Týždenníky My aktuálne vychádzajú podľa auditu ABC SR v náklade takmer 127-tisíc výtlačkov, predaj sa pohybuje na úrovni 89 500 kusov.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy MY, Petit Press

Diskusia (0 reakcií)