Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéfredaktor Aktualít: Jano život riskovať nechcel. Máme za sebou rok vytriezvenia

21.02.2019 | Rebeka Kosečeková

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

21.02.2019 | Emasculate

Sulik nech tu nevyskakuje, este tot chodil k objednavatelovi na nedelne obedy.

21.02.2019 | zajo-

už chýba len zaklincovanie vypaseného mastibrucha o toxických článkoch...

21.02.2019 | bozsky

zo smrti Kuciaka vyzera byt super biznis.
kniha, tv dokument, mimovladka, festival, protestne doplnky, ...

som zvedavy, co urobi sefredaktor, ked sa potvrdi vrazda kvoli praci. to bude potom pracovny uraz s nasledkom vrazdy a mal by niest zan zodpovednost.

22.02.2019 | Roman Kanala

Už dávnejšie som sa začal nazdávať, že bozky-bonzy je psychopat. Teraz sa to znovu potvrdilo. Toľko zloby a neúcty k životu čestného mladého človeka.

Ján Kuciak svoje texty podpisoval svojím menom a ťažko za to zaplatil. Tento anonymný zlomyseľník tu len hádže špinavé hlody. Koľká mužná odvaha.

22.02.2019 | oko

je tu viacero aj falosnych nickov, ktorych prispevky zjavne riadi nejaka dalsia ficova hlavna stabna radkyna. alebo mu ich kocner posiela na motakoch....

22.02.2019 | Roman Kanala

To by mohlo byť vysvetlenie.

23.02.2019 | bozsky

Psychopat? :-D Zaujimave, ze to pises prave ty.

Kuciakova smrt sa stala velkym biznisom. To je neucta, nie poukazanie na tento fakt. Pozri si slovenske media, ako sa prizivuju na jeho mene - kazdu chvilu vytiahnu nejakeho rodinneho prislusnika a vrtaju a vrtaju, len nech povie nieco nove, co mozu dat do novin, alebo na web a natrieskat okolo toho co najviac reklamy. Namiesto toho, aby tych ludi nechali v klude truchlit.

Ano, podpisoval texty vlastnym menom. Cize ak sa dokaze, ze ho zabili kvoli tymto textom, kvoli jeho praci, je to v prvom rade pruser pre jeho zamestnavatela.

23.02.2019 | Roman Kanala

Kuciak je udalosťou desaťročia, ako ňou bol Remiáš a Hedviga Malinová. Kuciaka zabilo Fico, ako vyštval z krajiny Hedvigu. Remiáša zabil Mečiar, nech bol vykonávateľom ktokoľvek. Fico je susedom Kočnera v Bašternákovom Bananaparty. Fico stvorilo generálnu spolužiakúru, Fico stvorilo Kováčika, Kaliho, Strapatého, Kočnera, Gašpara, Krajmera, Jankovskú, a všetku tu smerácku špinu. Fico ukradlo štát.

Je dobre, že sa na martýra, ktorý položil život za vlasť, nezabúda. Cynický psychopat v tom bude vidieť biznis, slušný človek prejav úcty.