Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Petit Press na východe pridal nový týždenník My

12.04.2018, 12:34 | Martin Poláš | © 2018 News and Media Holding

Vydavateľstvo Petit Press rozšírilo svoju sieť regionálnych týždenníkov My o nový titul Popradské noviny. Prvé číslo vyšlo 10. apríla.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

MY, Petit Press

Petit Press novým týždenníkom cieli na čitateľov v oblasti Popradu, Kežmarku, Starej Ľubovne a Tatier. „V týchto okresoch je množstvo zaujímavých tém. Rozhodli sme sa teda vytvoriť noviny, ktoré budú viac blízke ľuďom pod Tatrami,“ povedal Michal Frank, šéfredaktor My na východnom Slovensku.

Pre čitateľov v tomto regióne bol dosiaľ určený týždenník My Noviny Spiša. Ten budú vychádzať naďalej, ale zameriasa primárne na dianie v okresoch Spišská Nová Ves, Levoča a Gelnica.

„Som rád, že sa nám postupne darí posilňovať našu pozíciu na východnom Slovensku,“ hovorí Milan Mokráň, riaditeľ divízie týždenníkov vydavateľstva Petit Press.

My Popradské noviny vychádzajú od utorka 10. apríla, v rozsahu 32 strán a s predajnou cenou 80 centov. Týždenník sa distribuuje cez sieť Mediaprint Kapa, vo vlastnej sieti Petit Pressu a v Poprade aj v predajných vakoch.

My Popradské novinyZdroj: Petit Press

V Poprade a okolí vychádzajú z regionálnych týždenníkov v súčasnosti noviny Poprad, ako aj Podtatranské noviny.

So značkou My zamieril Petit Press na východ začiatkom roku 2016. Dovtedy ju používal len pre týždenníky na západnom a strednom Slovensku, tituly na východe viazal na značku Korzár.

Sieť My sa naposledy pred Popradskými novinami rozšírila v januári tohto roka o My Bardejovské noviny. Petit Press nezverejňuje predaj jednotlivých titulov v rámci siete, sumárny predaj týždenníkov bol podľa údajov kancelárie ABC SR vo februári tohto roka 75 931 kusov.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy MY, Petit Press

Diskusia (0 reakcií)