Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Novinárka Ruttkayová si pýtala od Kočnera peniaze na dovolenku, vyplýva z Threemy

19.10.2019 | TREND.sk

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

19.10.2019 | Paninaro

Nepochybne vsetci ostatni pisalkovia su cestni a moralni ludia.

19.10.2019 | Laborec

...co tym chces povedat ? Mas neciste svedomie, ze relativizujes.. ?

21.10.2019 | chr

Pozrite sa napríklad do Pravdy . Alebo ste už zabudli na aféru "Kali bejby" Tento denník je z minulosti a aj v súčasnosti asi jediný výhradne prosmerácky. Samozrejme , že sa občas nájde novinárska duša , ktorá za peniaze napíše hocičo . Nemyslím si , že by práve novinári mali byť o niečo lepší ako napríklad sudcovia. A aj to dokazujú , že nie sú . Alebo , že by to bolo spôsobené majiteľom? Podobnosť s čechmi je čiste náhodná. Alebo , žeby nie?

21.10.2019 | HlasNaHlas

Nevidím nič strašné na tom, že nejaký novinár vylepší profil politika, produktu, strany, mesta a pod. nejakým plateným článkom. Samozrejme, nesmie obsahovať nepravdivé informácie. A rovnako nevidím nič zlé na tom, že si to nechá redaktor, či vydavateľ zaplatiť. Robia to aj dnes stovky novinárov, či redaktorov a propagujú tisícky vecí či ľudí a žijú z toho tisícky rôznych pracovníkov v reklamnom biznise.

Iné by bolo vedieť, kto naozaj je a čo robí Kočner a v prípade, že by to boli zločiny, spolupracovať s ním naďalej, resp. neinformovať o tom políciu. To by už bolo trestným činom.

22.10.2019 | Roman Kanala

Redaktor je platený redakciou. Ak berie ešte peniaze mimo za to, že bude písať inak, ako objektívne má, tak už nie je novinár, ale agent. Ako Tóth, či Ruttkayová, alebo Kaliho "bejby".