Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Novinárka Holcová o vražde Kuciaka: Jedna z verzií sú Albánci

18.06.2018 | Zuzana Petková

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

18.06.2018 | Roman Kanala

„Občas mi napadá, že dávno vedia, kto to urobil a teraz potrebujú vyšetrovaním celú vec zneprehľadniť,“ podotkla.

Na začiatku sa spomínala verzia slovenskej mafie, ktorá ovláda Najvyšší súd, kde sa manipuluje s prideľovaním spisov a obchoduje s procesnými chybami. To by mohla byť dobrá motivácia vyšetrovanie mariť, ako sa len dá. Je tam prítomnosť Krajmera, ktorý mohol vyberať mikrofóny, aby ich neskôr nenašli. To by znamenalo, že kalícia alebo nejaký tajný spolok vnútri kalície má okolnosti vraždy zaznamenané, ale nikdy to nepriznajú, lebo konali protizákonne. Gašpar sa svojím táraním napriek embargu prokuratúry tiež správal nanajvýš podozrivo.

18.06.2018 | ppan2

tak to je iny konspirativny scenar :-D

... Počkaj, ešte najprv pusti hudbu
Možnože máš plošticu v tej malej soche Budhu...

18.06.2018 | jannys

Neviem prečo jej mama niekoľkokrát spomínala sabinovského vidláka, tam môžu viesť stopy 4. verzie. A spomínala aj to, že mal ísť na východ blízko Gregoroviec robiť reportáž, len už nestihol... O čom mala byť tá reportáž, ktorú nestihol ? ? ?