Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Novinár, ktorý písal o Paškovi, dostal 18 mesiacov a zákaz činnosti. Podal odpor

15.03.2018 | Zuzana Petková

Diskusia (32 reakcií) Pravidlá diskusie

15.03.2018 | Roman Kanala

V článku chýbajú dôležité údaje. Meno darebáckeho sudcu a súdu by mali byť zverejnené. Alebo číslo a dátum rozsudku, aby bolo možné si rozsudok dohľadať. Sudcom sa takéto excesy nesmú prepiecť len tak.

16.03.2018 | HlasNaHlas

Henten Paška, ktorý šikanuje a terorizuje obyvateľov Košíc, oplocuje a zaberá cudzie pozemky, ktorý už dávno mal sedieť v base prinajmenšom za mrhanie našimi peniazmi pri verejnom obstarávaní nemocničnej techniky ide žalovať človeka, ktorý hovorí pravdu? To je výsmech justičnej spravodlivosti na Slovensku!

Ja, pán Paška, a verím, že nie som sám, verím pánovi Daňovi. A týmto kvákačom, ktorí si hovoria novinári a od strachu nevedia položiť poriadnu otázku, a pchajú sa do zadočku mocným zločincom, a pritom sa sťažovali na kolegu, hanba!

16.03.2018 | Roman Kanala

Aj na mňa podávajú trestné oznámenia kriminálne živly. Vraj za ohováranie. V skutočnosti za to, že zverejňujem pravdivé informácie. Aha:

https://blog.etrend...
https://blog.etrend...
https://www.inforoz...

19.03.2018 | HlasNaHlas

To je to, prečo sú ľudia v uliciach.

20.03.2018 | Vyktorka

Tak je, ľudí treba zatvárať, len čo otvoria ústa, lebo moc by mohla byť pozbavená moci a to je vždy pre ňu problém. Bude robiť aj kotrmelce,
len aby nebola pozbavená trafík, a treba súdiť všetkých, čo nesúhlasia s bordelom, ktorý sa tu deje, ámen.

15.03.2018 | mba

Ten Paska ma aj nejake dobre meno a povest?! To som teda nevedel. Asi fakt vsetci smeraci fetuju Vadalov koks ako Pociatek vo Svajci na lieceni.

15.03.2018 | mba

Politicke procesy ako v 50. rokoch! Boh ochranuj Slovensko pred bolsevikmi!

15.03.2018 | Niless

Vrazdy a zatvaranie novinarov. Este nech mi niekto okolo mna povie ze ved Fico nic neurobil, nic na neho nemaju alebo ze voci smeru nie je alternativa prisam bohu rozbijem hubu. UZ neviem co viac treba aby tie bolsevicke prasce isli od valova.

15.03.2018 | Emasculate

V kazdej sluznej krajine ma chlapik pravo na azyl. Bez debaty. Mal by ist rovno na americku ambasadu na hviezdoslavovom namesti a poziadat o ochranu.

15.03.2018 | bluehen

Ze zaloval novinara? Presne tak to mal spravit ked je presvedceny o svojej pravde, a aj urobil, aj ked je to jeden z miestnych podvratakov. Chyba odkaz na rozsudok, bez neho tazko povedat kto je ten zly.

15.03.2018 | @@@

hahahah ...tu sa možem len zasmiať lebo o tom som už pisal pred rokmi že nema existovať obemdzovanie slobody slova lebo každe obmedzovanie slobody slova nahrava opačnej strane ale to mnohi asi nechapu a tak na slovensku obmedzovanie slobody slova podporuje nie len koalitcia ale aj opozicia a potom su niektory prekvapeni ako niektore veci končia ....ale sloboda slova nemože byť obemdzene lebo akonahle je obemdzena už to nie je sloboda slova .....sloboda slova može byť len uplna inak to nejde ale to na slovensku nie je a nie je to ani v mnohych vyspelych krajinach ....takže potom zbytočne nadavať ked všetci politici ktory sa snažia obmedziť slobodu slova sa vyhovaraju o prinose pre ludi v skutočnosti na to nakoniec doplacaju .....takže pokial si neuvedomia všetci že sloboda slova musi byť neobmedzena aj ked sa nam niekedy to čo hovoria iny nepači tak sa nič dovtedy nezmeni

15.03.2018 | skorodochodca

sloboda slova? čo je to? umlčaný daňo, umlčaný Rostas ... a jedného dňa umlčia aj ostatných ....
... správa, že na demonštrácii bolo 30-50 tisíc ľudí ... a na námestí Slobody - najhustešia fotka v SME - raster, hlavičky ... cca 2800 ľudí plus mínus 10% ....
Pri slobode slova - sloboda hocijakého slova ... okrem klamania ....
... zdroj, ktorý nechce byť menovaný ... dal info, že .... nastupuje neoveriteľné tvrdenie = najmenej 50% klamstvo ...

15.03.2018 | kaarol

Dano nie je umlcany, len niekto ho zjavne zdrapil za gule a uz nema prispevky o policajtoch a exekutoroch, ale o opozicii....
Sem tam si ide este pohonit ego k harabinovi, aby sa uistil ze pravu jak tak rozumie a thats it.

15.03.2018 | demo50

"... zdroj, ktorý nechce byť menovaný ... dal info, že .... nastupuje neoveriteľné tvrdenie = najmenej 50% klamstvo ..." ako si môžeme byť istí, že neklameš ty, skorodôchodca? Ako obyčajne, zase troluješ a klameš. Demonštrácia sa oficiálne ukončila na námestí SNP (opýtaj sa svojich detí), prečo táraš o fotkách z Námestia Slobody? Nevadí ti, že klameš a zavádzaš, nemáš iné argumenty? Pochváľ sa svojim deťom, kde troluješ za judášsky groš a daj im svoj nick, nech ti opľujú tvoju klamársku papulu.

15.03.2018 | PeterKN

Dobre si mu vyfúkol vietor z plachiet...

15.03.2018 | shaggy

To, že sloboda slova = sloboda hocijakého slova, okrem klamania, tvrdia len fašisti a komunisti.
Ku ktorým patríš ty?

16.03.2018 | mba

Je vidiet, ze ste na namesti v piatok neboli, lebo ak ano, neviete vnjmat realitu a pocitat a debata s Vami ke zbytocna

15.03.2018 | noblesa

Pozitivne je, ze novinar je este nazive.

15.03.2018 | bozsky

Takze novinari mozu vsetko a prihlupla Slovac im to este zerie. Mam skusenosti s tymito "novinarmi". Vymyslia si hocico, fakty zamlcia, lebo im nehraju do karat, dokonca vedome klamu. Robia politiku namiesto informovania a potom sa cuduju, ked sa protistrana brani a vyhra. Aj ked Pasku nemam rad, je na case urobit s novinarmi poriadok a ukazat im, ze nestoja nad zakon.

16.03.2018 | demo50

Čítame Slovo Božie. Čo tak miesto tárania uviesť konkrétne príklady, čo konkrétne a ktorí novinári ZAMLČALI a v čom VEDOME KLAMALI. A novinári stoja nad zákonom??? Preto ich vraždia a zatvárajú. Urob si poriadok v svojej hlave, ak si
už nevážiš prácu novinárov. Asi si viac vážiš prácu prokurátora a sudcu v tomto prípade.

16.03.2018 | Roman Kanala

Tu je príklad, keď novinári klamali.

https://blog.etrend...
https://blog.etrend...

a tuná ten posledný príspevok v diskusii
https://blog.etrend...

Pravda, to neboli ozajstní novinári. Boli to škrabáci z denníka Pravda Kali & Bejby.

16.03.2018 | bozsky

Konkretny priklad? Napriklad informacie o zbraniach hromadneho nicenia v Iraku.

Ale viem aj o viacerych pripadoch zo Slovenska, kde hlavne SME a Dennik N vymyslali, prekrucali a klamali. Vedome. Boli upozorneni na klamstva, no nevydali opravu. Kedze vsak ti, ktorych sa to tykalo, maju podstatnejsie veci na praci, nez sa sudit s nejakymi "novinarmi", tak to neskoncilo na sude. Aj ked som im tvrdil, ze by mali zazalovat vydavatelov. Harabin si na takychto klamstvach novinarov zarobil celkom slusny balik.

A pokial zavrazdili novinara kvoli jeho praci, je to problem s BOZP jeho zamestnavatela je potrebne vysetrit zanedbanie ochrany zamestnanca. Nevazim si pracu novinarov, ktori klamu a namiesto informovania robia politiku. V tomto pripade si vazim odvahu sudcu, ktory sa postavil na stranu prava!

20.03.2018 | demo50

Irak? Informovali, bez politiky. Ostane priklady - nič kokrétne. Prípady Harabin - už si niečo počul o spolupatričnosti stavov, teraz to začínajú nazývať "sudcovská mafia".
Skvost na záver: "Pokial zavrazdili novinara kvoli jeho praci, je to problem s BOZP jeho zamestnavatela je potrebne vysetrit zanedbanie ochrany zamestnanca". Sám sa daj vyšetriť!

21.03.2018 | Roman Kanala

O zbraniach hromadného ničenia v Iraku neklamali novinári, ale generál Colin Powell na zasadnutí Valného zhromaždenia OSN. Novinári informovali, čo povedal.

16.03.2018 | chr

Veľmi pekný príklad jeho hesla " Vyhraj voľby a môžeš všetko" A takto isto dopadne aj hranolova demisia . Zo zákulisia , beztrestne bude riadiť rozkradanie ďalej. Pašiak neurobil nič iné iba zo zákulisia zariadil cez spriazneých sudcov výkon spravodlivosti vo svoj prospech . Presne takto funguje cela hranol strana. Darmo bude "bozsky" hranol vypisovať svoje eseje . Musí si uvedomiť , že sa dal na stranu tých čo majú moc a novinári sú tý čo ich kontrolujú či sa im to páči alebo nie. V podstate suplujú nás obyčajných ľudí , ktorý sa pre pracovnú zaneprázdnenosť nemôžeme venovať do takej hlbky ako novinári. To že pašiak je obyčajný mafiana a opovrhuje ostatnými ľudmi dokázal v minulosti viac krát. Čo s takým . Len šup ho do politiky . ...........

18.03.2018 | muchomuurka

Novinárov potrebujeme, aby niekto dával pozor na ľudí pri moci. Akonáhle sa spravodlivosť podieľa na podozrivom umlčiavaní novinárskej obce, tak to pre občanov nevyzerá dobre. Verím, že protesty ľudí vyústia k zmenám. Pokojným ale nekompromisným. Niečo sme už dosiahli, stačí len vydržať a nenechať sa rozptýliť cirkusovými nepodstatnosťami.

18.03.2018 | milan_k

M.E.N.O. S.U.D.C.U. ! ! !

19.03.2018 | dmm

https://otvorenesudy...
Obžalovaní
Mgr. Lukáš Milan

Sudcovia
JUDr. Ján Lokša

19.03.2018 | Roman Kanala

Vďaka za tú informáciu. Pojednávanie bolo na OS Košice II dňa 15.3.2018 o 13:30, rozsudok ešte nie je na serveri ministerstva súdnictva. Dnes 19. 3. je tam ostatný dokument spred mesiaca 21.2.

https://obcan.justi...

20.03.2018 | Roman Kanala

O veci píšu u Smeho. Ale majú na to piano.

Polícia odmietla Paškovo podanie na novinára, prokurátor to zrušil
Filičko: Uznesenie bolo nezákonné a predčasné.
20. mar 2018 o 0:00 (aktualizované 20. mar 2018 o 9:49) Kristián Sabo

https://kosice.korz...

20.03.2018 | longitalBA

Myslim si, ze sudit novinara je ubohe. Novinar moze slobodne prejavit svoj nazor. Ak to ale uverejnia media, tak tie uz nesu za zodpovednost. Preto nechapem, preco sud odsudil novinara za jeho nazor a nie Plus7 za uverejnenie?

20.03.2018 | Roman Kanala

Trestné konanie je zadarmo a bez finančného rizika. Náklady znáša štát. Ak by smerácky lotor podal žalobu, musí zaplatiť súdny poplatok.

Vec možno skončí až v Štrasburgu a z daní sa vyplatí odškodné obeti. A zas to bude zo štátneho, rovnako ako smerácke kradnutie.