Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Golunov vypovedal ako svedok v kauze, v ktorej bol obvinený

17.06.2019 | TASR

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

17.06.2019 | chr

Bolo by zaujimavé vedieť , koľko ma liliputin nepriateľov. Keby tak bol v rusku demokracia západného typu a ľudia by mohli slobodne prezentovať svoj názor. Ale nie je a ľudia nemôžu. Moja konšpirácia s praktickými skúsenosťami so sovietskymi metodami práce ruskej milície hovorí , že nemôže naveky potláčať slobodný názor aj keď zaostalých rusov. Nakoniec sa mu to stane osudným a tý čo ho vyzdvihli ho aj pochovajú . Liliputin musí mať riadny strach zo svojich mužikov , keď tak rýchlo otočil . Možno tomu nikto nebude veriť ale je to tak . Čím je liliputin dlhšie pri moci, tým vačší strach formuje jeho rozhodnutia. A to môže byť pri určitej konštalácii veľmi nebezpečné pre ruských ľudí a rusko ako také . A samozrejme aj pre všetkých jeho susedov.

17.06.2019 | Brano L.

Preto si Džugašvili kreslil vlkov a dal justičnými vraždami vyvraždiť celé politbyro, ktoré za neho myslím hlasovalo niekedy okolo roku 1930 nie "aklamačne". Len väčšinovo. Preto dal vyvraždiť a zavrieť do gulagu veľké množstvo obyvateľstva.