Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Glváč pre články podal trestné oznámenie, biznis s Kočnerom odmieta

22.10.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

22.10.2019 | Roman Kanala

Tal tomuto sa odborne hovorí "hajzel". To je čisto mafiánska reakcia. Vyvesiť zástavu strachu, váhou svojho postavenia smeráckeho blahorodia udusiť v zárodku každý náznak pochybnosti o vznešenosti jeho urodzej ctnosti.

Rovnako reagovala diablica Jankovská, keď z Janíčka urobila zločinca. Justičným zločinom. Rovnako reagovalo Fico na svoju fantómovú chrbticu. Aj tento tu si bude musieť zvyknúť, že fakty sú fakty a nedajú za zastrašiť trestným oznámením. A na svoj názor má každý právo, ako má právo svoj názor komunikovať.

Glváč je hajzel a správa sa ako mafián. Smerácky lotor.

23.10.2019 | demo50

Klamať, zatĺkať a podávať trestné oznámenia je zaužívaný spôsob správania sa všetkých "jednotlivcov" SMER SD mafie. Dúfam, že Matovič zverejní ďalšiu časť komunikácie tejto svine s Kočnerom a tým ju definitívne odstaví od válova. Slizký a odporný had
Maznák možno znovu vyrukuje s poverením od vojenských tajných monitorovať Kočnera, podobne ako "spravil" Ajušku Žužu.

23.10.2019 | Roman Kanala

Vraj podal trestné oznámenie aj na Matovíča, lebo "trnavský šašo" ho vydieral, že ak neostúpi, tak zverejní 900 správ z Threemy. Vraj marí vyšetrovanie. V skutočnosti Matovič marí zametanie pod koberec. Marí marenie vyšetrovania.

Tento smerácky lotor naozaj nemá kúska cti či dôstojnosti.

23.10.2019 | HlasNaHlas

Smer si to môže dovoliť, keďže najvyšší prokurátor je Ficov spolužiak a odsúhlasila ho koalícia vrátane celého Smeru. Všetko však je len do času. Len čo bude na mieste najvyššieho prokurátora žiak z inej triedy, táto súčasná banda zločincov pôjde sedieť.