Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Do vznikajúceho ekonomického média idú aj ďalší traja redaktori TRENDU

28.03.2019, 14:44 | reb | © 2019 News and Media Holding

V stredu vydavateľstvo N Press informovalo, že chystá spustenie nového ekonomického denníka. Tím, ktorý sa na ňom podieľa, vedie zástupca šéfredaktora Denníka N Konštantín Čikovský. Ten vo štvrtok na sociálnej sieti potvrdil ďalšie posily nového projektu.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Denník N

Prvé informácie o ekonomickom denníku komunikovalo vydavateľstvo na redakčnom blogu. Spresnilo, že doň mieri zakladateľ a bývalý šéfredaktor týždenníka TREND Oliver Brunovský.

Redakciu nového titulu povedie aj po spustení K. Čikovský, jej zloženie budú predstavovať priebežne. „Malo by sa tu objaviť niekoľko silných mien,“ sľuboval L. Fila.

Samotný K. Čikovský už vo štvrtok na Facebooku zverejnil status, v ktorom priblížil aj mená ďalších budúcich kolegov. Sú nimi traja aktuálni reportéri TRENDU Martina Kláseková, Ján Kováč a Lukáš Kvašňák, ktorí v týždenníku pôsobia niekoľko rokov.

N Press zatiaľ informuje, že jeho nový titul zameraný na ekonomiku bude okrem denných prehľadov diania v slovenskej aj svetovej ekonomike prinášať rozhovory s topmanažérmi či podnikateľmi.

Neprehliadnite

Chýbať by v ňom nemali ani sektorové analýzy, komentáre, ale aj praktické rady pre živnostníkov a podnikateľov. „Nemáme v pláne vymedzovať sa voči iným podobným titulom a veríme, že konkurenčná súťaž povedie k zvyšovaniu kvality, čo bude na prospech celého trhu,“ tvrdí L. Fila.

Denník by mal byť prevažne webový, no bude mať aj svoju printovú verziu. Jeho spustenie je reálne v priebehu tohto roka. Podľa informácií Mediálne.sk je štart reálne naplánovaný už na jún.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Denník N

Diskusia (0 reakcií)