Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zmeny vo vedení redakcie Új Szó

16.10.2019, 12:55 | News and Media Holding

Vo vydavateľstve Duel-Press, dcérskej spoločnosti News and Media Holding (NMH), dochádza k zmene na vo vedení redakcie denníka Új Szó. Od 16. októbra 2019 je dočasne poverený vedením redakcie Zoltán Sidó.

  • Tlačiť
  • 0

Novým šéfredaktorom Új Szó sa od polovice novembra stane Csaba Nyerges. Bohaté skúsenosti v riadení denníka aj obsahovej tvorbe nadobudol v rokoch 1994 až 2017, kedy bol šéfredaktorom veľmi úspešného regionálneho denníka Kisalföld. Do Új Szó prichádza z univerzity v Győri.

„Zmena na poste šéfredaktora denníka Új Szó predstavuje krok, ktorým sa finalizuje organizácia a transformácia redakcie smerom k multiplatformovej produkcii obsahu,“ uviedol Michal Teplica, generálny riaditeľ NMH.

János Lajos zastával post šéfredaktora Új Szó od mája 2018. V Új Szó pôsobí od roku 2004 v sekcii vnútornej politiky a tejto oblasti sa bude venovať aj naďalej.

Zoltán Sidó v súčasnosti pôsobí ako zástupca šéfredaktora pre ekonomiku a zahraničie a súčasťou redakcie je od roku 2000.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)