Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Vyhrajte auto s denníkom Plus JEDEN DEŇ

25.11.2016, 12:54 | Newsandmedia

Už tento piatok, 25. novembra 2016, až do 17. decembra 2016 môžete každý deň s nami vyhrať mimoriadne ceny v celkovej hodnote 30 tisíc eur, stačí iba správne vylúštiť krížovku. Hlavnou výhrou bude štýlové auto.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Vylúštite MINIKRÍŽOVKU, v ktorej bude ukryté HESLO DŇA. Heslo dňa zašlite prostredníctvom SMS na číslo 7007 v tvare VIAN (medzera) heslo (vždy do 24:00 hod.) a ste zaradený do žrebovania o hodnotné ceny ako napríklad televízory, tablety, mobilné telefóny, kamery, prenosné DVD prehrávače a mnohé ďalšie. Žrebujeme každý deň.

Hlavná výhra, osobný automobil, sa vyhráva v MAXIKRÍŽOVKÁCH. Vylúštenú krížovku zašlite na číslo 7010 v tvare AUTO (medzera) tajnička (medzera) kontaktné údaje. Zo všetkých zaslaných SMS žrebujeme na konci súťaže výhercu osobného automobilu.

Meno výhercu uverejníme v denníku Plus JEDEN DEŇ v utorok 20. decembra 2016 a na www.pluska.sk/stedrekrizovky2016. Zapojiť sa je možné kedykoľvek počas trvania súťaže.

Minulý rok bola súťaž mimoriadne úspešná, denne sa do nej zapojilo niekoľko tisíc čitateľov. Odkaz pre čitateľov je jednoduchý – relaxujte, lúštite a vyhrajte. 

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Súvisiace články

V Bratislave otvoria mediálny kurz pre študentov stredných škôl

V Bratislave otvoria mediálny kurz pre študentov stredných škôl

Študenti stredných škôl, ktorí by v budúcnosti možno chceli pracovať ako redaktori či moderátorky v rádiu alebo v televízii, majú v týchto dňoch možnosť prihlásiť sa na dlhodobý mediálny kurz v Bratislave

Už aj My Trenčianske noviny si kúpite z predajného vaku

Plusmánia, veľká hra denníka Plus jeden deň je späť

Občianske združenie Záleží nám a Plus Jeden Deň pomáhajú ženám s ťažkým osudom

„Hluchí“ sa z médií zatiaľ úplne nevytratili

Diskusia (0 reakcií)