Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prvá reakcia na článok v Plus 7 dní

15.10.2009, 09:58 | Ing. Karol Martinka

Prvá reakcia na článok v Plus 7 dní zo dňa 15. 10. 2009 pod názvom "Ukrivdený?" adresovaná autorke Eve Mihočkovej.

  • Tlačiť
  • 0

Váš prístup k ľudským osudom je v skutku neobvyklý. Zmanipulované trestné stíhanie mi kompletne zničilo život úspešného človeka po všetkých stránkach. Svoju existenciu som si musel budovať od základov.

Nech čitatelia sami posúdia morálnosť a intelektuálnosť Vašich slov, ktoré odzneli pri rozhovore, "že sa mi nič hrozné nestalo, veď mám novú manželku, novú rodinu a nie som bezdomovec". Prečo sa okradnutí, podvedení alebo na zdraví a živote poškodení ľudia vôbec na niečo sťažujú, prečo podávajú trestné oznámenia? Veď si môžu po čase kúpiť nové veci, možno sa aj vyliečiť z následkov na zdraví, nájsť si novú prácu a pod.

Takže, ak vy prídete o byt, rodinu, zamestnanie a 8 rokov života, nebudete sa cítiť ukrivdená? Alebo ja snáď nemám právo na to, na čo má právo každý? Právo na život, na zachovanie ľudskej dôstojnosti, osobnej cti, dobrej povesti, na ochranu mena, právo vlastniť majetok, slobodu pohybu a pobytu... (ústavné práva). Preto Váš výrok by nebol vhodný ani do relácie televízie Markíza "Aj múdry schybí".

Ing. Karol Martinka

P.S. Vaša nepripravenosť na stretnutí sa potvrdila. Mali ste si prečítať www.markiza.tv

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)