Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Plusmánia, veľká hra denníka Plus jeden deň je späť

11.05.2017, 15:11 | Plus jeden deň

Denník čitateľom ponúka zaujímavú hru o hodnotné ceny. Je to jednoduché, stačí pod nálepkou na titulke Plus JEDEN DEŇ nájsť tri rovnaké symboly a okamžite vyhráte. Celková hodnota cien, o ktoré budú čitatelia hrať, je tentoraz až 140 000 eur a s väčšou šancou na výhru.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Denník Plus JEDEN DEŇ štartuje obľúbenú veľkú súťaž Plusmánia o ceny v hodnote 140 000eur. Od piatka 12. 5. majú čitatelia denníka možnosť každý deň vyhrať okamžité výhry.

Stačí odlepiť pásik nálepky na titulnej strane denníka, nájsť tri rovnaké symboly a jedna z lukratívnych cien môže byť vaša. V hre sú nákupné poukážky, kávovary, kozmetika, parfumy, elektronika či nové auto. V súťaži je spolu viac ako 10 000 cien.

 „Plusmánia je najväčšia súťaž v histórii denníka, v ktorej sa vyhrávajú veľké ceny a okamžité denné výhry. Ide o dobre známu a obľúbenú spotrebiteľskú súťaž. Vložili sme do nej nový systém hry, v ktorom prepájame print a online,“ povedal marketingový riaditeľ NMH Jindřich Staněk.

V prípade výhry zavolajte na bezplatné číslo 0800 606 606 v čase od 9.00 do 18.00 v deň uverejnenia nálepky. Nahláste operátorovi denné kontrolné číslo (najdlhšie na nálepke) a sériové číslo (umiestnené vpravo) z výherného kupónu, svoje osobné údaje (meno, priezvisko, adresa, mesto, mailová adresa, telefónne číslo, súhlas s prijatím výhry v prípade ceny prevyšujúcej sumu 350 €). Bez oznámenia uvedených údajov nebude možné pokračovať v spracovaní procesu zaslania výhry.

Navyše, všetci čitatelia majú druhú šancu vyhrať niektorú z atraktívnych cien na online Pluska.sk. Najdlhší kód z nálepky stačí vložiť na webovú stránku Pluska.sk a čitatelia sú automaticky zaradení do žrebovania o ďalšie hodnotné výhry, denne až 317 výhier. ***

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)