Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Známi sú moderátori a porota folklórnej šou Zem spieva

13.01.2017 | Michal Vasko

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

18.02.2017 | Stefan Pramuka

Program zem spieva je velkolepi projekt,folklor milujem len ty moderatory tam vobec ale vobec nepasuju,skor by som povedal ze mi tam vadia-vyrusuju.Kedysi moje deti pozerali kosicku zlatu branu tak mozno ty moderatori by tam mohli moderovat,ale folkor pre boha len to nie-cim skor ich vymente.Inac je to super nemozem sa stale dockat kedy pride sobota vecer a program Zem spieva.

30.03.2017 | Darina Samáková

Už sa páni "moderátori" trochu zlepšili, ale aj tak tam pôsobia skôr ako šašovia. Ale čo ma najviac hnevá, je znevažovanie rodného jazyka "novým, vylepšeným" časovaním. Keď na konci zahlásia, že vídíme sa o týždeň, tak ma ide poraziť. Vidíme sa totiž práve teraz, v tejto chvíli ! Či to bude o hodinu, deň alebo týždeň, tak to sa len a jedine uvidíme !!!!!!!!! Maturovali vôbec zo slovenského jazyka ?