Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Žitná Lučaiová smeruje do Ta3. Bude uvádzať politickú diskusiu

30.08.2019 | reb

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

03.09.2019 | atabaz

Kto pravidelne sledzuje týženník Plus 7 dní, vie, v akom pomere je v ňom kritika adresovaná súčasným politikom z vládnych politických strán a politikom z tábora politickej opozície.
Spravodajská televízia TA3 má povesť dôveryhodného média, viac-menej objektívneho (v internetových diskusiách sa v porovnaní s inými médiami len zriedkavo objavujú negatívne pripomienky divákov k niektorým druhom relácií tejto televízie).
Pani redkatorke Žitnej Lučaiovej treba popriať veľa úspechov v novej pracovnej úlohe. Nech sa jej darí vzbudovať a prehlbovať rešpekt verejnosti k neľahkej práci novinárov (dôvodov na nedôveru voči niektorým novinárom, niektorým médám, je totiž dosť aj v súčasnosti, kedy nie je práca novinárov obmedzovaná, neslobodná, ako v totalite, no mnohí z novinárov akoby vnímali svet nápadne čierno-bielo či "jednostranne" a nejeden občan si musí klásť otázku, či je to vlastná iniciatíva novinára, resp. špecifický spôsob jeho uvažovania, či "tlak"niekoho vplyvného).

04.09.2019 | salamoon

dnes je praca novinarov neobmedzovana a slobodna ?.. skus byt neobmedzovany, slobodny a do tyzdna si na urade prace.. tak ako ktokolvek iny v ktorejkolvek sukromnej firme..

05.09.2019 | atabaz

Predpokladaná reakcia na môj príspevok. Potvrdzujete jav, ktorý (určite neraz) "obmedzuje" prácu novinára aj v podmienkach demokracie , nielen v čase totality. Je to jav "autocenzúry" - sebakontroly novinára (redaktora, moderátora), ktorý si uvedomuje, aká výsledná podoba jeho práce je "očakávaná", čo si môže a čo nemôže v článku či počas moderovania nejakej diskusie dovoliť.