Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Virálna Evelyn mieri ku Krausovi. Bude hneď v prvej časti

19.08.2014, 15:59 | Martin Poláš | © 2014 News and Media Holding

Hneď v prvom poprázdninovom vydaní Show Jana Krausa bude slovenskou zástupkyňou medzi hosťami aktuálne populárna komička s menom Evelyn, ktorá sa zviditeľnila na internete viacerými vtipnými videami. Naposledy sa intenzívne na sociálnych sieťach šírilo jej hľadanie kún v Chorvátsku.

  • Tlačiť
  • 4

Tagy

TV Joj

Produkcia Show Jana Krausa preto neváhala a aktualizačný moment využila – slovenský virálny hit sa objaví aj v známej televíznej relácii, ktorú bude od novej sezóny vysielať Prima a zároveň slovenská Joj.

Prvé premiérové vydanie po lete je na programe v stredu 27. augusta. V programe Primy relácia figuruje o 21:35, Joj začiatok avizuje na 21:40. Nakrúcanie prebehne v utorok v pražskom divadle Archa.

Evelyn sa pozvaním od produkcie Jana Krausa pochválila svojim priaznivcom na Facebooku, neskrývala pri tom nadšenie.

 

Český zabávač počas utorka robil promo na svoju reláciu priamo v Bratislave, keď na Hviezdoslavovom námestí pribudli portréty zachytávajúce slovenských hostí v minulých dieloch Krausovej šou. Tá sa bude na rozdiel od minulých rokov vysielať v stredu namiesto piatkov.

V relácii bude mať moderátor aj naďalej slovenských hostí, ich zastúpenie by sa vzhľadom na vstup Joj do projektu malo mierne zvýšiť. Raz za mesiac sa bude formát nakrúcať  v bratislavskom Štúdiu L+S, prvýkrát v piatok 12. septembra. J. Kraus je aktuálne aj na vizuáloch Joj, ktoré sú súčasťou rozsiahlej bilbordovej kampane pred štartom jesennej sezóny. 

„Mal som veľa slovenských hostí, ktorí boli špecifickí. Vždy sme si ich do šou pozývali, pri takých malých krajinách, ako je Česko a Slovensko, a pri tej jazykovej podobnosti by ich iba blbec vynechával. Niekedy ale vznikali aj takzvané logistické problémy, keď sme chceli slovenského hosťa, no ten to mal do Prahy tri, štyri, päť hodín, podľa toho, ako sa opravovala diaľnica. Aj z tohto hľadiska je praktické, že šou budeme raz mesačne robiť v Bratislave, máme šancu získať hostí, ktorí sú časovo zaneprázdnení. A navyše aj z Brna je k vám bližšie ako do Prahy,“ uviedol J. Kraus na stretnutí s novinármi.

Na Joj už v minulosti mal vlastný formát Bez obáv, prosím, vysielaný od apríla 2006, teda v čase, keď na ČT uvádzal obdobu Uvolněte se, prosím.

„Z časových dôvodov sa to nedalo robiť častejšie ako raz mesačne, ale spomínam aj na ten formát, ktorý vznikal ako originál len pre televíziu Joj, veľmi rád. Na niektorých hostí z toho programu nezabudnem do smrti, napríklad na pána Cibuľu,“ zaspomínal si moderátor.

Nevyhorený a zvedavý, či príde Odvárka

Zabávač sa na tlačovej konferencii v Bratislave musel po jednej z otázok zamyslieť aj nad tým, ako nahradí verného diváka v publiku, pána Odvárku, pri nakrúcaní na Slovensku. Odpoveď zatiaľ nepoznal, keďže pán Odvárka, nechýbajúci na žiadnom pražskom nakrúcaní, na zahraničné výroby relácie spravidla necestuje. Je však možné, že do Bratislavy sa vydá.

Inak by prišiel o štyri vydania relácie - okrem 12. septembra sa ďalšie tri časti do konca roka budú v slovenskej metropole nakrúcať 6. októbra, 3. novembra a 1. decembra. Obsadenie hostí zatiaľ nebolo zverejnené.

J. Kraus na promo tlačovke zdôraznil, že do jeho relácie sa v rámci postprodukcie nedomiešavajú žiadne smiechy ani potlesky. Celý priebeh živého nakrúcania má divadelnú formu.

Zdroj: Mediálne.sk

„Robíme to v štýle live-to-tape, čiže relácia má aj naživo reálny priebeh a do televízie sa iba skráti,“ ozrejmil zabávač, ktorý vo svojom programe nedopustí ešte jednu vec – časté prestrihy do publika.

„To je zlozvyk aj niektorých mladších tvorcov v súčasnosti. Je to veľký prežitok ešte z komunizmu, keď sa dokola ukazovalo, ako sa pracujúci ľud baví,“ dodal moderátor, ktorý sa ani po rokoch vo formáte talkšou necíti „opotrebovaný“.

„Skúste vyjsť pred tých 400 ľudí v publiku, ktorí si zaplatili lístok, čakajú zábavu a vy poriadne ani neviete, čo sa bude diať. Syndróm vyhorenia vás v takomto prípade rýchlo prejde, nemáte naň čas a idete do toho vždy nanovo,“ dodal J. Kraus.

  • Tlačiť
  • 4

Tagy TV Joj