Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Veľká spolupráca v online. Joj začala spolu s vydavateľmi predávať videoreklamu

05.11.2018, 13:32 | Martin Poláš | © 2018 News and Media Holding

Na slovenskom trhu funguje nová spolupráca konkurenčných médií. Televízia Joj spustila online platformu Valetin, v ktorej okrem svojho inzertného priestoru na internete ponúka aj inventory viacerých domácich portálov. Spolupracuje pri tom s vydavateľstvami News and Media Holding či Ringier Axel Springer.

  • Tlačiť
  • 0

Valetin má byť podľa Joj najsilnejšou lokálnou video platformou, partnersky združuje video obsah viacerých médií a predáva in-stream reklamné formáty. Videoreklama je vložená do natívneho prehrávača u publishera a je nepreskočiteľná.

Okrem portálov Joj Group sú vo Valetine zapojené vydavateľstvá News and Media Holding, Ringier Axel Springer, Internet.sk, touchIT a Europa 2. Reklama sa tak zobrazuje na weboch ako Pluska.sk, Joj.sk, Aktuality.sk, Sport.sk, Trend.sk, Huste.tv, Noviny.sk, Europa2.sk, touchIT.sk, Kinosala.sk, Sport24.sk, Plustv.sk, Zena.sk, Fony.sk, Sport7.sk či Dnes24.sk.

Neprehliadnite

Celkovo ide o 19 stránok a podstránok Joj a vyše 20 partnerských portálov. „Máme preddohody aj s ďalšími významnými portálom na našom trhu, ktoré disponujú prémiovým videoobsahom,“ hovorí šéf obchodu v Joj Group Martin Heržo.

Vyše dvojmiliónový zásah 

Podľa Joj je odhadovaný zásah platformy vyše dva milióny unikátnych návštevníkov mesačne a vygenerovanie vyše 200 miliónov prehratí videí ročne. In-stream zahŕňa jednotné videoreklamné formáty na všetkých weboch s dĺžkou spotu do 60 sekúnd. Cenníková cena pre-roll spotov je 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Europa 2, Joj, News and Media Holding, Ringier Axel Springer

Diskusia (0 reakcií)