Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V pôvodnom termíne sa neuskutoční ani tohtoročný galavečer OTO

19.03.2020, 15:30 | Mediálne.sk

Galavečer ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) sa neuskutoční v plánovanom termíne. RTVS jeho aktuálny 20. ročník mala vysielať v sobotu 4. apríla o 20:30. Pre zavedené opatrenia na spomalenie šírenia koronavírusu sa vyhlásenie výsledkov posúva na najbližší možný termín.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

OTO

„V tejto situácii je dôležité ochrániť zdravie ľudí a vyvinúť maximálne úsilie na zamedzenie šírenia koronavírusu, preto považujeme posunutie vyhlásenia výsledkov za logický krok. O novom termíne vysielania galavečera budeme včas informovať,“ povedal televízny programový riaditeľ Marek Ťapák.

„Plne si uvedomujeme vážnosť aktuálnej situácie a napriek veľkému záujmu hlasujúcich sme nútení pristúpiť ku krokom smerujúcim k presunu galavečera,“ dodal riaditeľ vydavateľstva News and Media Holding Michal Teplica. Týždenník Plus 7 dní z portfólia vydavateľstva je vyhlasovateľom ankety.

„O náhradnom termíne a mieste konania budeme divákov, reklamných a mediálnych partnerov včas informovať,“ uviedla Jana Prágerová, riaditeľka agentúry APA, organizátora ankety.

RTVS odvysiela v sobotu 4. apríla namiesto priameho prenosu galavečera premiérové časti relácií Záhady tela a Neskoro večer.

Poznámka: Mediálne.sk je súčasťou vydavateľstva News and Media Holding.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy OTO

Diskusia (0 reakcií)