Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V januári príde do kín Príliš osobná známosť. Pozrite si trailer novej evitovky

02.12.2019, 13:34 | reb | © 2019 News and Media Holding

Začiatkom budúceho roka vstúpi do kinodistribúcie nový film tvorivého tímu, ktorý stál pred dvoma rokmi za romantickou komédiou Všetko alebo nič. Nový film Príliš osobná známosť je, podobne ako jeho predchodca, adaptáciou knižnej predlohy spisovateľky Evy Twardzik Urbaníkovej. Do kín bude uvedený v polovici januára budúceho roka.

  • Tlačiť
  • 0

Snímka režisérky Marty Ferencovej a producenta Petra Núñeza vznikla v česko-slovenskej koprodukcii spoločností Joy Department, Nunez NFE a Trinity Pictures. Do kín ju uvedie distribučná spoločnosť Continental film.

Film prináša príbehy troch žien Simony, Natálie a Evy, ktoré sa poznajú alebo sa spoznajú. Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko.

Neprehliadnite

„Simona si nanovo buduje život po tom, čo sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom. Natáliu si nájde láska v podobe vdovca s malou dcérkou a obetavou babkou. A Eva aj v dôchodkovom veku zisťuje, že do jej života stále patrí láska partnerská, nielen tá k vnučke,“ približujú dej tvorcovia.

V hlavnej úlohe sa predstaví česká herečka Petra Hřebíčková, sekundovať jej bude Tatiana Dyková či Eliška Balzerová.

Mužské postavy stvárňujú srbskí herci Branislav Trifunović, Predrag Manojlović a Chorvát Janko Popović Volarić. Zo slovenských hercov sa vo filme objavia Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš.

Prvý film podľa knihy E. Twardzik Urbaníkovej Všetko alebo nič divákov zaujal, v roku 2017 sa naň do kín prišlo pozrieť vyše 340-tisíc ľudí. Stal sa tak lídrom v rebríčku najnavštevovanejších filmov daného roka.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Evita, Nunez NFE

Diskusia (0 reakcií)