Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V ankete Telkáč roka je najobľúbenejšou televíziou tretí raz TV Joj

05.03.2014, 10:15 | Martin Poláš | © 2014 News and Media Holding

Spravodajský web Topky.sk spolu so špecializovaným webom Zoznamu Telkáč.sk vyhlásili výsledky tretieho ročníka ankety Telkáč roka. Používatelia o víťazoch rozhodli 221 308 hlasmi.

  • Tlačiť
  • 0

Zoznam aj tentoraz vyhlásil výsledky ešte pred televíznou anketou OTO, ktorá určuje víťazov v podobných kategóriách. Galavečer odvysiela Jednotka 8. marca.

V Telkáčovi roka uspela v kategórii TV stanica tretí raz v rade televízia Joj pred Markízou a Jednotkou.

Anketa priniesla v tomto roku celkovo jedenásť kategórii vrátane novej – online seriál. Zvíťazila v nej kreslená séria Napál Rytmausa zverejňovaná na webe Lokal TV.

Za najobľúbenejšieho moderátora internetoví používatelia označila Vila Rozborila, v ženskej kategórii prvý raz zvíťazila Adela Banášová.

Najlepším hercom je podľa návštevníkov Topiek a Telkáča Lukáš Latinák, herečkou Helena Krajčiová. V kategórii seriál triumfoval rovnako ako vlani Panelák, najlepším „programom o životných príbehoch“ bolo opäť Modré z neba, ktoré medzičasom na Markíze skončilo.

Spomedzi spravodajských a publicistických relácií, ktoré boli na rozdiel od vlaňajška v spoločnej kategórii, dostali najviac hlasov Veľké noviny TV Joj.

Najlepšou reality šou minulého roka bola Farma, zo zábavných šou bodovala licencovaná súťaž Milujem Slovensko, ktorá zabezpečila jedinú cenu v v treťom ročníku Telkáča roka pre verejnoprávny RTVS. Tomu v tejto kategórii patrilo aj druhé a tretie miesto - vďaka formátom 5 proti 5 a Nikto nie je dokonalý.

Oproti minulému roku vypadla z hlasovania aj kategória televízna „rosnička“ - vlani v nej vyhral meteorológ Peter Jurčovič, ktorý predpovedá počasie pre TV Joj, ako aj hlasovanie o najsympatickejšieho účastníka reality šou, kde predtým triumfovala Zuzana Plačková.

Telkáč roka – výsledky 3. ročníka

TV stanica: 1. TV Joj, 2. TV Markíza, 3. Jednotka
Moderátor: 1. Vilo Rozboril, 2. Andrej Bičan, 3. Michal Hudák
Moderátorka: 1. Adela Banášová, 2. Kveta Horváthová, 3. Lucia Barmošová
Herec: 1. Lukáš Latinák, 2. Marcel Chlpík, 3. Tomáš Maštalír
Herečka: 1. Helena Krajčiová, 2. Dominika Kavaschová, 3. Monika Hilmerová
Seriál: 1. Panelák, 2. Búrlivé víno, 3. Chlapi neplačú
Životné príbehy: 1. Modré z neba, 2. Súdna sieň, 3. Pošta pre teba
Spravodajstvo a publicistika: 1. Veľké noviny, 2. Televízne noviny, 3. Teleráno
Online seriál: 1. Napál Rytmausa, 2. Dovolenkáris, 3. René talkshow
Zábavná šou: 1. Milujem Slovensko, 2. 5 proti 5, 3. Nikto nie je dokonalý
Reality šou: 1. Farma, 2. Bučkovci, 3. Vyvolení

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)