Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Tvorcovia chystaného Baywatchu prezradili, kto bude nová Pamela Anderson

05.01.2016, 01:20 | pol | © 2016 News and Media Holding

Herecké obsadenie pripravovanej filmovej adaptácie populárneho seriálu Baywatch pozná ďalšie meno. A to jedno z najočakávanejších. Plavčíčku C. J. Parker, ktorú v 90. rokoch stvárňovala Pamela Anderson, si zahrá modelka a herečka Kelly Rohrbach.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Kandidátok na túto postavu bolo viacero a americké médiá neprestávali v pátraní po tom, kto napokon rolu získa. Dwayne Johnson, ktorý si zahrá po Davidovi Hasselhoffovi Mitcha Buchannona, po viacmesačnom napínaní na Instagrame prezradil, že výber padol práve na mladú rodáčku z Connecticutu.

K. Rohrbach je známa v médiách aj ako ostatná priateľka herca Leonarda DiCapria, s ktorým sa po asi polročnom randení rozišla.

V poslednom období sa zviditeľnila aj ako pózujúca modelka v známej ročenke Sports Illustrated Swimsuit. Zbierka každoročne prináša fotografie zvodných slečien v plavkách v exotických lokalitách, vydáva ju už od 60. rokov minulého storočia športový magazín Sports Illustrated.

Televízni diváci mohli mladú herečku vidieť aj v niektorých seriáloch – epizódne charaktery stvárnila v sitcome Dva a pol chlapa aj kriminálke Bostonské vraždy.

Mladej blondínke prischne v Baywatchi úloha, vďaka ktorej sa Pamela Anderson vkrádala dlho do snov mužov po celom svete. Herečka, ktorá predtým prenikla medzi celebrity ako cover girl magazínu Playboy, si na postave záchranárky s bujným poprsím a dokonalou postavou vybudovala kariéru a z popularity ťažila aj dlho po konci seriálu.

For our #BAYWATCH and the iconic role of "CJ Parker" I had to make sure @kellyrohrbach was ridiculously sexy running in SLO-MO....

Video uverejnené používateľom therock (@therock),

Kultový Baywatch (Pobrežná hliadka) patril k najúspešnejším seriálom 90. rokov. Diváci sa dočkali dovedna 11 sérií.

Filmové spracovanie už v minulosti vzniklo, snímka z roku 2003 mala názov Pobrežná hliadka: Havajská noc a objavila sa v nej časť pôvodného hereckého obsadenia. Divákov však ich opätovné stretnutie pred kamerou veľmi nenadchlo – na IMDb má film hodnotenie 4,1.

Nový film chystá štúdio Paramount Pictures, premiéru by mal mať v roku 2017. Okrem D. Johnsona, ktorý patrí aj k producentom filmu, či K. Rohrbach si v novinke zahrajú napríklad Zach Efron a Alexandra Daddario, ktorá má v úlohe Summer nahradiť pôvodnú predstaviteľku Nicole Eggertovú.

Pokračovanie Baywatchu bude režírovať Seth Gordon, ktorý ma konte filmy ako Šéfovia na zabitie či Vianoce na štvrtú aj prácu na viacerých seriáloch.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Baywatch, Pobrežná hliadka

Diskusia (0 reakcií)