Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Towercom začal ponúkať Plustelku za polovičnú cenu

16.02.2017, 11:39 | pol | © 2017 News and Media Holding

Platenú ponuku staníc v rámci DVB-T predáva Towercom po novom za 2,99 eura na mesiac oproti pôvodným takmer šiestim eurám. Akcia trvá do konca roka a je podmienená viazanosťou.

  • Tlačiť
  • 0

Plustelku s 50-percentnou zľavou ponúka Towercom od februára. Za 2,99 eura mesačne službu získajú zákazníci, ktorí sú Plustelku kúpia na 12 mesiacov. Akcia sa týka objednávok do konca roka.

Towercom tvrdí, že krokom reaguje na zvyšujúce sa ceny konkurencie. „Zveľaďovaním technickej infraštruktúry Towercomu a využívaním nových technológií robíme maximum pre to, aby boli informácie a zábava dostupné pre všetkých ľudí. Zároveň je pre nás záujem divákov o vysielanie cez anténu motiváciou k neustálemu zatraktívňovaniu ponúkaných služieb,“ povedal šéf spoločnosti Ivan Peschl.

V platenom balíku DVB-T sú kódované stanice Prima Plus, Eurosport 1, Eurosport 2, Sport 2, RiK TV, nickelodeon, Joj Cinema, Film+, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explore, Spice a EroXXX.

Bezplatne, no s podmieneným prístupom šíri Towercom kanály ČT1, ČT2 a Senzi.

Počet zákazníkov, ktorí platený balík staníc na anténe predplácajú, operátor presne nešpecifikuje. Podľa slov bývalého šéfa Towercomu Romana Fischera z vlaňajška sa ich počet pohyboval medzi 10-20-tisíc.

Základná mesačná suma za Plustelku 5,99 eura sa nemenila od štartu služby v máji 2013.

 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy dvb-t, plustelka, Towercom

Diskusia (0 reakcií)