Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Towercom vynovil videopožičovňu Otta, dostupná bude aj v 4K

09.09.2019, 13:36 | reb | © 2019 News and Media Holding

Operátor terestriálneho vysielania Towercom spustí v najbližších dňoch svoju vynovenú verziu vlastnej videoslužby Otta. Okrem zníženého mesačného poplatku sľubuje aj lokalizáciu celého obsahu do slovenčiny alebo češtiny.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Towercom

Slovenský poskytovateľ pozemného televízneho a rozhlasového vysielania informoval, že službu Otta bude možné využívať aj v zahraničí, potrebná je však registrácia na Slovensku.

„Vynovená služba prinesie úplne nový prehľadnejší vizuál, rozšírenú 30-dňovú registráciu zdarma, TV so sedemdňovým archívom a úplne novú sekciu so 4K obsahom, ktorý ponúkne aj atraktívne tituly z dielne Red Bullu,“ hovorí Andrej Doležal, riaditeľ pre inovácie spoločnosti Towercom.

Celý obsah bude lokalizovaný do slovenčiny alebo češtiny, prostredníctvom audia alebo titulkov. Otta bude dostupná aj prostredníctvom aktualizovaných aplikácií v operačných systémoch android a iOS.

Videopožičovňa Towercomu OttaZdroj: Towercom

Zmení sa aj mesačný poplatok. Doteraz stála Otta 5,99 eura, po novom to bude 4,99 eura za mesiac.

Vynovená služba umožní sledovanie obsahu viacerými používateľmi súčasne. „Pre jedno konto bude môcť byť vytvorených päť používateľských profilov, pričom tí budú môcť sledovať obsah až na desiatich zariadeniach,“ vysvetlil A. Doležal.

Neprehliadnite

Towercom zároveň po novom umožní niekoľkým členom rodiny sledovať v rovnakom čase rozdielny obsah. Nové bude aj označovanie prístupnosti filmov pre jednotlivé vekové kategórie.

Otta je interaktívna mediálna služba. Ide o takzvanú „video on demand“ službu, dostupný je aj live stream televíznych programov a 7-dňový archív. Využívať ju je možné na televízoroch cez hybridnú televíziu (HbbTV) alebo cez aplikáciu pre smart TV. Towercom ju predstavil vlani v máji.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Towercom

Diskusia (0 reakcií)