Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Televízne Od veci odštartuje v prvú novembrovú stredu

16.10.2015, 14:53 | Martin Poláš | © 2015 News and Media Holding

Rozhlasový formát Rádia_FM Od veci_FM sa premiéry svojej televíznej verzie dočká prvý raz v stredu 4. novembra. RTVS bude skeč-šou vysielať pravidelne v týždennej periodicite.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Dvojka, RTVS

Televízne Od veci patrí k ohláseným novinkám na jesennú sezónu, ktoré RTVS predstavila ešte v predstihu na tlačovej konferencii.

Do vysielania sa zábavná novinka dostane od novembra. RTVS uvedie v stredajšom nasadení o 22:45, relácia má vyhradený 25-minútový slot. Pôvodne sa hovorilo o vysielaní vo štvrtok, v tomto dni figuruje relácia aj v cenníku reklamy na korporátnom webe telerozhlasu.

Od veci dostane priestor po športovom súhrne GBS+, prinesie zábavu, ktorú poznajú poslucháči Rádia_FM. V šou budú účinkovať Tomáš Hudák, Ludwig Bagin, Stano Staško, Lukáš Puchovský a Juraj Tabaček.

Protagonistov relácie poznajú televízni diváci aj z iných televíznych projektov – L. Bagin bol napríklad poštárom v Pošte pre teba, J. Tabaček účinkoval v skeč-šou Haló na Joj, spolu so S. Staškom sa objavujú aj v seriálových úlohách. T. Hudák robí pre RTVS aj editora televízneho spravodajstva.

„Čakajte absurdný humor, veľa improvizácie, ale najmä, že bude všetko úplne od veci,“ píše RTVS v anotácii novinky. Na reláciu už televízia upozorňuje aj upútavkou vo vysielaní.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Dvojka, RTVS

Diskusia (0 reakcií)