Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Telekom spúšťa nový kanál Comedy House, pridal aj ďalšie stanice

15.11.2019, 16:01 | pol | © 2019 News and Media Holding

Avizovaná nová televízna stanica Comedy House začne vysielať v najbližších dňoch. Pre svojich klientov ju pripravil Slovak Telekom v spolupráci s českou Digi CZ. Slovenský operátor zároveň pridal ďalšie kanály či obsah Magio Kina.

  • Tlačiť
  • 0

Telekom pokračuje v stratégii posilňovania vlastného obsahu, ktorý chce svoju ponuku odlišovať od konkurencie. K vlastnej detskej stanici, folklórnemu kanálu, športovému obsahu a dokumentárnej BBC Earth pridáva stanicu Comedy House.

„Posilňujeme portfólio nášho exkluzívneho obsahu, ktoré je vyskladané tak, že každý náš súčasný alebo potenciálny zákazník si v ňom nájde niečo navyše,“ hovorí Andrej Miklánek, manažér Magio TV.

Comedy House je profilovaný ako zábavný kanál zameraný na komediálny žáner. Ponúka kratšie humorné formy, ako skeče, skryté kamery a zábavné relácie domácej produkcie.

Aj v tomto prípade bude stanica dostupná od stredného balíka L – v službách Magio TV, Magio Sat a Magio Go Premium. „V rasti pribudne v najbližších dňoch,“ uviedol Telekom bez uvedenia presného termínu štartu.

Okrem vlastného kanála rozširuje aktuálne Telekom ponuku o detský kanál Nick Toons, ktorý u nás nedávno pridalo UPC a pridávajú sa aj ďalší operátori. V Telekome bude až v najvyššom XL balíku Magio Sat, v detskom a hudobnom tematickom balíku pri Magio TV a tiež v mobilnej platforme Magio Go Premium.

Treťou pridanou stanicou je hudobný Šlágr 2, ktorý rozšíril základný IP TV balík. Spolu s Nick Toons je v ponuke Telekomu od 15. novembra.

Neprehliadnite

Telekom popri doplnení obsahu spustil akciu na prémiový kanál HBO. Ten zákazníkom Magio TV ponúka spolu s HBO Go za zľavnenú cenu 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Comedy House, Telekom

Diskusia (0 reakcií)