Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Tásler, Nagy, Müller spievajú v aute. Joj začína so Super Karaoke

13.09.2017, 11:26 | SITA | Mediálne.sk

Televízia Joj odštartuje v stredu v noci slovenskú verziu formátu Carpool Karaoke, v ktorom celebrity popri jazde autom spievajú s moderátorom svoje vlastné hity a obľúbené skladby. Super Karaoke moderuje Sväťo Malachovský.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Voľba S. Malachovského bola prvým výberom Joj. „Volali mi ešte minulý rok, že sa takéto niečo bude točiť. Vtedy som ani netušil, o čom je reč, no krátko na to som sa s Carpool Karaoke zoznámil a veľmi sa mi to páčilo. Nemohol som však hneď ponuku prijať, pretože mi v tom čase zomrela mama, no počkali na mňa. Veľmi si to gesto vážim,“ uviedol S. Malachovský.

Carpool Karaoke sa v Amerike zviditeľnilo pôvodne ako súčasť relácie televízie CBS The Late Late Show with James Corden. Producenti spomínanej talkšou z neho následne urobili samostatný formát, ktorý tento rok predstavili a začali predávať do zahraničia.

Producent šou CBS Ben Winston vlani priznal, že požiadavku na vytvorenie samostatného formátu dostali z viacerých strán. Dopytu sa preto rozhodli vyhovieť a rubrika z nočnej šou sa transformovala do 30-minútového formátu, ktorý globálne distribuuje CBS International.

„Tým, že je to licencovaný formát, musia sa dodržiavať pravidlá. Bol tu dokonca človek zo CBS. Prišiel, aby si odkontroloval, ako to tu točíme. Rozdali spolu do sveta päť licencií a ten človek zo CBS povedal, že to, ako to točíme my, je úplná topka,“ vyzdvihol S. Malachovský.

V pravidlách tvorcovia relácie uvádzajú, akým spôsobom sa má točiť, ako viesť rozhovor či koľko skladieb musí počas jej trvania odznieť. „Je tam zároveň taká krásna veta, že hosť musí z toho vždy vyjsť ako kráľ. Ak urobí chybu, ja musím urobiť väčšiu. Má to byť taká oslava toho človeka,“ priblížil herec.

„V origináli mal zároveň tento formát v rámci Cordenovej šou tak 5-7 minút. My sme museli reláciu natiahnuť na pol hodinu, tak sme ju vyplnili dlhším rozhovorom a vždy príde aj nejaký hosť – buď je to prekvapenie, alebo je to človek, ktorého si tie osobnosti vyžiadajú. S každou celebritou odspievame spolu dvanásť piesní a záver Super Karaoke je vždy na nejakom mieste, ktoré si ten človek zvolí. Je to zaujímavé, každý koniec je iný,“ poznamenal S. Malachovský, ktorý sa v novej relácii stretne nielen so slovenskými, ale aj s českými spevákmi a speváčkami.

„Zatiaľ sme nakrúcali so Celeste Buckingham, Helenou Vondráčkovou, Luciou Bílou, tie boli perfektné. Vozil som aj Adama Ďuricu, Maťa Ďurindu, Ivana Táslera, Petra Nagya a Richarda Müllera. A v novembri by sme mali točiť s Michalom Davidom. Na toho sa veľmi teším, on je na takýto formát ideálny typ, pretože má veľa hitov a vie byť aj veľmi vtipný,“ povedal herec, ktorý oceňuje rôznorodosť a otvorenosť svojich respondentov.

„Každý interpret, s ktorým som zatiaľ točil, bol špecifický, každý bol iný. No najviac sa mi páči, ako sa po chvíli všetci poľudštia. V aute, ktorým sa vozíme, je strašne veľa kamier, väčšina z nich na prednom skle. Najprv ich registrujú, no po pol hodine jazdy ich prestanú vnímať, uvoľnia sa a rozprávajú naozaj o všeličom. A potom príde tá čerešnička na torte, že si dáme niektorú ich pesničku. Často sú veľmi odviazaní, uvoľnení a kamarátski. Každý rozhovor končíme, ako keby sme boli priatelia dvadsať rokov. S mnohými som sa pritom ešte nikdy nestretol,“ podotkol S. Malachovský.

„Je tam zároveň veľká miera improvizácie, všetko závisí vždy od hosťa. Ja som chcel, nech to nie je na prvú, len o zábave, preto prechádzame naozaj rôznymi témami, o ktorých sú oni ochotní sa baviť. No chcem, aby sa cítili dobre, takže netlačím na pílu a nežiadam od nich informácie zo súkromia. Nakoniec k tomu aj tak často príde a sami všeličo prezradia,“ uzavrel.

Super Karaoke dostalo stredajší slot o 22:00 po seriáli Naši. Sponzorom relácie je automobilová značka Škoda Superb. 

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Super Karaoke, TV Joj

Diskusia (0 reakcií)