Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Talent sa napokon s Rozborilom nepobije

17.08.2012, 08:24 | Lukáš Kočišek | © 2012 News and Media Holding

Televízia Joj nasadí proti Modrému z neba silné filmové tituly, Panelák bude aj v piatky

  • Tlačiť
  • 6

Česko Slovensko má talent a Modré z neba sa napokon vo vzájomnom súboji nestretnú. Napriek pôvodnému avízu v reklamnom cenníku TV Joj nenasadí talentovú súťaž v stredu.

Markíza sa podľa oficiálnych programových plánov rozhodla ponechať jeden zo svojich najúspešnejších formátov, emotívnu šou Modré z neba, v stredajšom nasadení. Prvý diel je naplánovaný na stredu 5. septembra o 20:20, vyhradený má dvojhodinový slot.

csmt_porota_prima

Zdroj: TV Prima

Konkurenčná televízia Joj zatiaľ oficiálne o konkrétnom nasadení šou Česko Slovensko má talent nehovorí. "Budeme ju vysielať v čase, ktorý pre najsledovanejšiu šou na Slovensku považujeme za najlepší," povedal pre Mediálne.sk generálny riaditeľ TV Joj a Plus František Borovský.

Možný súboj Talentu s Modrým z neba naznačoval cenník Joj na september. Podľa informácií Mediálne.sk z dôveryhodného zdroja sa televízia už definitívne rozhodla ponechať talentovú šou v etablovanom nedeľnom slote, v ktorom má predpoklady vygenerovať vyšší počet ratingových bodov. 

modre_z_neba_markiza_3_2

Zdroj: TV Markíza

Keďže šéf TV Joj už potvrdil, že Talent odštartuje v prvom septembrovom týždni, s najväčšou pravdepodobnosťou sa na obrazovky dostane v nedeľu 9. septembra 2012.

K zmene v stredajšom prime-time TV Joj však napriek tomu dôjde. Ako alternatívu proti Modrému z neba televízia nasadí filmové tituly, pri ktorých predpokladá vysoký divácky potenicál. Prvým by zrejme mal byť akčný Kuriér 3. Denný seriál Panelák sa tak po novom bude vysielať v pondelky, utorky, štvrtky a posilní aj v uplynulej sezóne neuspokojivo výkonné piatky. 

  • Tlačiť
  • 6