Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ta3 má novú generálnu riaditeľku, Ilavský v televízii skončil

12.10.2016, 18:22 | pol | © 2016 News and Media Holding

Ta3 má od stredy novú generálnu riaditeľku. Martina Ilavského vo funkcii nahradila doterajšia šéfredaktorka spravodajskej televízie Martina Kyselová. Okolnosti výmeny zatiaľ stanica nekomentovala.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

TREND.24

Zamestnancov o zmene na poste generálneho riaditeľa informovala televízia interným e-mailom v stredu. Mediálne.sk to potvrdili viacerí ľudia z Ta3. Bližšie okolnosti o Ilavského odchode v správe neboli.

Informáciu o novej generálnej riaditeľke priniesol následne web Omediach.com. Samotná Ta3 už má aktualizovanú aj príslušnú sekciu na svojom webe, kde uvádza meno novej šéfky televízie.

Martina Kyselová

M. Kyselová pracuje v Ta3 od roku 2007, v septembri 2012 sa stala šéfredaktorkou televízie. Bolo to už v čase, keď televízii šéfoval M. Ilavský. Ten do funkcie nastúpil v marci 2012, predtým riadil spoločnosť Slovenská Grafia, v ktorej je predsedom dozornej rady majiteľ Ta3 Ivan Kmotrík.

Podnikateľ ovláda televíziu cez skupinu Grafobal Group, kde je hlavným akcionárom. Grafobal je jediným vlastníkom firmy C.E.N., ktorej patrí licencia na vysielanie Ta3.

Vo vedení spravodajskej televízie je aj výkonný riaditeľ Igor Čekirda. K pohybom v televízii sa nechcel vyjadrovať, odkázal na komunikačné oddelenie televízie. S M. Ilavským sa Mediálne.sk spojiť nepodarilo. PR oddelenie bližšie informácie zatiaľ neposkytlo.

Aktualizované o 19:41: PR manažérka Martina Mečiarová odkázala, že televízia vydá tlačovú správu týkajúcu sa zmeny na poste generálneho riaditeľa vo štvrtok dopoludnia.

Aktualizované 13. októbra o 10:05: Ta3 v zaslanej tlačovej správe stroho informovala, že M. Ilavský k 12. októbru pôsobenie vo funkcii generálneho riaditeľa ukončil a potvrdila jeho nástupkyňu M. Kyselovú. „Pánovi Ilavskému ďakujeme za jeho prácu a želáme mu veľa úspechov v ďalšej profesionálnej kariére,“ dodala televízia.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy TREND.24

Diskusia (0 reakcií)