Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Sviňa je druhý Únos, prístupom k realite i filmárskym štýlom

07.02.2020 | Michal Korec

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

07.02.2020 | Ivan475

neviem či sú takéto filmy alebo seriály (ministri) k dobru..
bude to ako po filmoch ako Kmotor, ľudia si zidealizujú zločincov a povedia si, že to tak má byť, lebo veď vlastne žijú nešťastný život a pozabíjajú sa medzi sebou.. taká morálna legalizácia smeráckeho biznisu, až na to, že ako vo filme dopadne 1 zo 100..

07.02.2020 | equilibriums

Už len režiséri, herci a diváci vedia kde je pravda. Tu sa len narába s emóciami. Film určený na mediálnu masáž pre bezmozgovcov.

07.02.2020 | PeterKN

“Nenarába sa s emóciami..”
Emócie si tvoria diváci sami a ubezpečujem,že emócie sú rôznorodé u rôznych skupín.Vec pohladu na túto udalosť inak prežíva dôchodkyňa z MDŽ mítingov Smeru alebo napríklad aj moje okolie...
Uhol pohľadu ale film určite nie je pre bezmozgovcov ja si ho rád pozriem v budúcnosti.

08.02.2020 | demo50

Film je určený pre všetkých divákov, je určitým indikátorom stavu mysle. Divák, ktorý sa po jeho vzhliadnutí bude cítiť "mediálne premasírovaný", môže sa poradiť s odborným lekárom o svojej diagnóze a liečba môže byť úspešná. Predpokladám, že si bol na premiére, ak sa vieš s takou určitosťou vyjadriť k cieľovej skupine divákov.

10.02.2020 | noblesa

esteze ty si nam prisiel ukazat, ako si nad vecou

09.02.2020 | beauty

Politické školenie mužstva, tak sa takejto prvoplanovej agitke hovorilo.

10.02.2020 | olivertwist

stupídny komerčný bulvárny BRAK, bez akejkoľvek umeleckej či profesionálnej hodnoty - tak ako kniha !

10.02.2020 | bayerka

Už pri čítaní knihy mi napadlo, že pravým dôvodom odmietania Istanbulského dohovoru nie sú hoaxy dankovho typu "deti si budú vyberať pohlavie", ale napr. to, ako sa "narába" s dievčatami pre obveselenie verchušky. Aj keď máme slušné zákony, ktoré by mohli riešiť násilie (predovšetkým) páchané na ženách, ale určite nie sú až tak obsažné, ako sa napr. píše v zmienenom dohovore. Toho sa boja a pchajú do hláv tým, ktorí nečítali totálne hlúposti.
Strach robí veľa. To nie je totiž "iba" o korupcii, moci, peniazoch.. ale i o násilí, ktoré stojí v pozadí, ale veľmi blízko tomu všetkému. Nekonečné množstvo špiny, ktorá sa tu s najsociálnejšou vládou navláčila.