Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

So seriálovou novinkou Vlci ráta Joj na budúcu jar

25.05.2017, 10:00 | pol | © 2017 News and Media Holding

Televízia Joj už bližšie predstavila nový seriálový projekt Vlci, ktorý začala v uplynulých dňoch nakrúcať. Romantický príbeh je voľne inšpirovaný skutočnosťou. Novinka pôjde do vysielania v prvej polovici budúceho roka.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

TV Joj, vlci

Seriál Vlci rozpráva podľa Joj príbeh plný napätia a vášne, ktorý je voľne inšpirovaný skutočnými politickými vraždami z 90. rokov 20. storočia.

„Sudca Hirsch sa ako kandidát na predsedu najvyššieho súdu teší obľube verejnosti, pre ktorú je synonymom spravodlivosti. Nik ale netuší, že si stráži kruté tajomstvo – pred 20 rokmi nespravodlivo odsúdil priateľa, ktorý vo väzení spáchal samovraždu. Keď Hirsch získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom, zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, ktorý je synom Hirschovej obete. Hirsch robí všetko pre to, aby sa mladý muž nikdy nedozvedel, za akých okolností jeho otca odsúdil. Jeho manipulácie však skomplikuje láska. Jeho dcéra, právnička Alica sa s Andrejom, ochrancom lesa stretne a kým on získa stopu, vďaka ktorej by mohol očistiť svojho otca, zamilujú sa do seba,“ uvádza Joj v anotácii.

Ako Mediálne.sk už informovalo, seriál má režisérsky pod palcom Matúš Libovič, ktorý tak znova spolupracuje na projekte s Danicou Hričovou a producentom Pavlom Polnerom. Trojica stála aj pri zrode Búrlivého vína Markízy.

Joj novinku nakrúca exteriéroch v prostredí kaštieľa v Malých Vozokanoch. V seriáli účinkujú Daniel Žulčák, Natália Germani, Ľudmila Swanová či František Kovár, zápornú postavu dostal Ivan Krúpa, známa najmä z filmových postáv a zo seriálu HBO Pustina, informoval web Pluska.sk.

Joj nasadí Vlkov do štruktúry na jar 2018. Dovtedy môže počítať s inými seriálovými projektmi – nakrúcala seriáli Hotel a Pravá tvár, ktoré takisto pripravila D. Hričová, ale aj nové série Našich, Prázdnin či Za sklom.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy TV Joj, vlci

Diskusia (0 reakcií)