Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slovenský krimiseriál Mesto tieňov sa tento rok na obrazovky nedostane

03.08.2007 | Radoslav Augustín

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

03.08.2007 | anderson

Nie je nahodou p. Augustin tiez fanusikom Mr. Jakubca ? :-) Neviem neviem p. Augustin, ale tie vase spravicky su jedna hosria ako druha (co sa formulacii a faktografickych informacii tyka): "Nový pôvodný krimiseriál Mesto tieňov by sa na Markíze mal objaviť až v roku 2007, pričom pravdepodobný je až o začiatok sezóny 2008/2009." - v ktorom roku to aktualne zijeme ? Normalne som sa musel pozriet do kalendara. :-))) + "V septembri padla len prvá klapka, v súčasnosti vrcholia prípravy," povedal pre Mediálne.sk Rasťo Šesták z produkčnej spoločnosti DNA Production." - no este sa sice iba zacal august, ale musim povedat ze ak ma spolocnost DNA stroj casu, tak myslim ze budu moct onen serial odpremierovat aj spätne v roku 2006.

03.08.2007 | Radoslav Augustín, Mediálne.sk

Dobry den, som nesmierne rad, ze mame tak pozornych a rychlych citatelov. Chyby, na ktore ste upozornili a ktore nas editor prehliadol, sme opravili.