Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Senzi TV pôjde za divákmi úvodnou tour. Vystúpi aj Jadranka

14.08.2013, 09:49 | Martin Poláš | © 2013 News and Media Holding

Vznikajúca stanica už čoskoro zintenzívni promo, súčasťou bude aj bilbordová kampaň

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Senzi TV

Pripravovaný štvrtý kanál skupiny Joj Senzi TV už čoskoro zintenzívni kampaň upozorňujúci na začiatok vysielania, ktorý je plánovaný na 1. septembra.

Televízia plánuje vlastnú Senzi Tour, v rámci ktorej zorganizuje sériu koncertov vo vybraných mestách.

Na webe Senzi.sk už pribudol zoznam koncertov aj s interpretmi, ktorí vystúpia. Prvý koncert bude 16. augusta na námestí v Spišskej Novej Vsi.

Medzi interpretmi, ktorých si Senzi TV „zabookovala“, figurujú Otto Weiter, Peter Stašák, Oľga Szabová, Peter Vašek, Nora Bláhová, Eva Máziková, ale aj Robo Kazík, Andrea Fischer či Jadranka.

Viacerí z interpretov by sa mali stať tvárami novej stanice a ústrednými postavami kampane. Tú chce Joj okrem živých koncertov podľa informácií Mediálne.sk rozšíriť aj do rozhlasu a na bilbordy.

Stanica už spustila skúšobné vysielanie, takmer hodinová slučka obsahuje okrem ukážky staničnej grafiky a promo spotu aj niekoľko videoklipov, ktoré budú vypĺňať vysielanie Senzi TV.

Staršie piesne televízia prezentuje v novom šate – nové videoklipy sú dostupné aj na videoserveri YouTube, kde sa pod ne podpisuje spoločnosť JBS Production. Nízkorozpočtové klipy k viacerým svojim piesňam už majú napríklad Nora Bláhová či Marcela Laiferová.

Joj zatiaľ nekomunikuje, u ktorých operátorov bude Senzi TV dostupná. S Towercomom televízia rokuje o zaradení kanálu do prvého multiplexu, kde momentálne vysielajú menšie komerčné stanice Dajto, Fooor a Wau. Záujem rozšíriť ponuku terestriálneho vysielania má aj iná stanica Šlágr TV, ktorá ponúka podobný obsah, aký pripravuje Senzi TV, a takisto rokuje s Towercomom.

Nová stanica bude vysielať nepretržite, zamiera sa najmä na slovenské hity minulých rokov s orientáciou na starších poslucháčov. V promo spote sľubuje aj piesne, „ktoré sa hitmi ešte len stanú“. Grafika zároveň avizuje, že Senzi TV prinesie „viac ako len hudbu“.

Senzi TV

Senzi TV

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Senzi TV

Diskusia (0 reakcií)