Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéf športu Peter Hollý skončil v TV Joj po 11 rokoch

27.05.2013, 08:33 | Martin Poláš | © 2013 News and Media Holding

Moderátor sa s televíziou dohodol na ukončení spolupráce

  • Tlačiť
  • 0

Dlhoročný vedúci športovej redakcie televízie Joj Peter Hollý už u komerčnej dvojky nepracuje.

Podľa informácií Mediálne.sk sa jeho zamestnanecký pomer skončil na prelome apríla a mája.

„Môžem potvrdiť, že Peter Hollý po vzájomnej dohode už nepracuje pre TV Joj. Za jeho doterajšiu dlhoročnú prácu mu patrí naše poďakovanie,“ uviedol pre Mediálne.sk vedúci PR TV Joj Jozef Gogola. 

Peter Hollý

Televízia okolnosti moderátorovho odchodu nešpecifikovala, rovnako ani to, kto vedenie športovej redakcie prevzal. Hollý sa na obrazovke neobjavuje už niekoľko dní, v moderovaní relácie Šport sa po novom striedajú Lenka Čviriková-Hriadeľová a Radovan Ležovič. 

Hollý v televízii pracoval od jej úplného začiatku, na obraze bol dokonca hneď v prvý deň vysielania – 2. marca 2002 ako moderátor Športu. S Čvirikovou-Hriadeľovou sa vo vysielaní obmieňali celých vyše 11 rokov. 

V minulosti k nim nakrátko pribudol aj športovec Juraj Bača a Šport už niekoľkokrát moderoval aj súčasný Hollého nástupca, 38-ročný Ležovič, ktorý sa ako moderátor relácie po prvý raz predstavil v máji 2004. V športovej redakcii Jojky pracuje od roku 2003. 

Hollý pred pôsobením v Joj pracoval aj v športovej redakcii STV a tiež v dnes už neexistujúcej komerčnej VTV.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)