Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rybníčkov seriál Rodinné tajomstvá vystrieda cez leto na Dvojke Správy a komentáre

14.06.2010, 11:00 | Lukáš Kočišek | © 2010 News and Media Holding

Z Jednotky na Dvojku zas prechádza filmový magazín Kinorama. Program Dvojky STV na júl.

  • Tlačiť
  • 0

dvojka_logo.gif

Najväčšou zmenou v letnej programovej štruktúre Dvojky STV je presun relácie Správy a komentáre na Jednotku. Druhý kanál tak príde o dlhoročnú spravodajskú reláciu, ktorú vysiela od 10. januára 2005.

Správy a komentáre nahradí verejnoprávna televízia v pracovných dňoch o 21:30 dramatikou. Do vysielania vráti pôvodny seriál Rodinné tajomstvá, ktorý vznikol v toku 2005, počas éry riaditeľa Richarda Rybníčka. Seriál produkovala spoločnosť Oreo, vyznačoval sa progresívnym vizuálnym štýlom, ale aj podpriemernou sledovanosťou.   

Ďalší presun je opačný, Z Jednotky na Dvojku prechádza filmový magazín Kinorama. Na prvom kanáli dlhodobo prepadával s trhovými podielmi okolo 5 %, pre druhý kanál by išlo o uspokojivý výsledok. Nasadený bude rovnako, vo štvrtok po 22:00.

Prime-time bude mať Dvojka aj v lete dokumentárny, s výnimkou soboty, ktorá patrí slovenským a českým filmom. Vo večernom off-time dominujú filmy, cez víkendy ich vystriedajú pôvodné projekty Slovenský bigbít v sobotu a Noc v archíve v nedeľu.

Access-prime patrí najmä magazínom a profilom osobností. V sobotu po 18:30 sa v reprízach vracia oldies hitparáda Zlaté hity.

Mediálne.sk predstavuje letné štruktúry televízií:

 

 

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)