Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

RTVS v nedeľu spúšťa nový magazín Hurá do záhrady

11.04.2012 | Lukáš Kočišek

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

11.04.2012 | citatelTrendu

Hlavne aby tento program nebol zhovadený moderátormi-hercami, ako pôvodne celkom dobre vymyslená relácia Postav dom-zasaď strom.
To naozaj nevie STV vyrobiť normálnu reláciu na spôsob Receptáru prima nápadov alebo Rady ptáka loskutáka?
Pritom tieto programy majú v Česku výbornú sledovanosť a aj vysoký trhový potenciál-stačí sa pozrieť koľko reklamných partnerov na seba tieto relácie viažu! Treba to urobiť ale atraktívne, s moderátormi ktorých to baví a so zaujímavými témami (nové kosačky, záhradné náradie, strihanie stromov, trvalky, výsadba na jeseň, nové stavebné materiály, nové typy vykurovania, rozdiely v podlahových kúreniach…..).
To sú v tej STV tak neschopní???

11.04.2012 | Mauritius

Podla coho to hodnotis, ked sa este nevysielal ani prvy diel ? :-)

11.04.2012 | martinSN

Bude to normalny format pre zahradkarov. Vobec by som to neprecenoval ani nepodcenoval. Taketo relacie STV vzdy mala, takze nevnimam to ani ako novinku. Cakam kedy konecne STV zlepsi svoj celkovy obsah.

11.04.2012 | TotoTuSomJa

Osobne si tiež radšej pozriem "receptár prima nápadov" s vynikajúcim P.Podlahom ako tú blbosť "Postav dom-zasaď hn*j". Keď vidím vyumelkovanú Kristínu Farkašavú s "krásavcom", zdvíha sa mi žalúdok. Kvalita tých programov sa nedá ani porovnať.