Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

RTVS potvrdila návrat Vinczeovej a Dangla v šou Milujem Slovensko

24.07.2019, 10:32 | reb | © 2019 News and Media Holding

RTVS prinesie na jeseň nové časti zábavnej šou Milujem Slovensko. Návrat licencovaného formátu na obrazovky bol známy už dlhšie, televízia teraz potvrdila aj obsadenie postov kapitánov oboch tímov. Opäť sa ich ujmú Adela Vinczeová a Dano Dangl.

  • Tlačiť
  • 1

Kapitánska dvojica v tomto zložení bola súčasťou šou od začiatku na RTVS v roku 2013, k jej vystriedaniu došlo pred rokom. Vymenili ju herci Juraj „Šoko“ Tabaček a Stanislava Kašperová.

Ako informuje portál Topky.sk, s podobnou zmenou v RTVS rátali. „Ako sme už pred rokom avizovali, RTVS v šou Milujem Slovensko plánuje každú sezónu striedanie kapitánskych dvojíc. V nových častiach, ktoré bude Jednotka vysielať od septembra 2019, diváci opäť uvidia kapitánsku dvojicu Adela Vinczeová a Daniel Dangl,“ povedala portálu PR manažérka telerozhlasu Silvia Turnerová.

J. Tabaček a S. Kašperová boli kapitánmi minulú jeseň, kedy tvorcovia upravili aj scénu televízneho štúdia. RTVS chcela stavať aj na tom, že sú dobrými kamarátmi zo štúdia na Akadémii umení v Banskej Bystrici.

Neprehliadnite

A. Vincezová a D. Dangl odštartovali na Markíze šou 2 na 1, ktorú televízia nasadila v pravidelnom slote od marca tohto roka. Na jeseň sa tak divákom opäť prihovoria z obrazoviek RTVS.

Po zmene kapitánov v Milujem Slovensko zostal moderátorom naďalej Martin Nikodým. Ako potvrdila aj televízia, s návratom relácie sa počíta v septembri, meniť by sa nemalo ani tradičné nasadenie v piatkovom prime-time.

Licenciu predĺžila v júni

Pokračovanie programu bolo známe koncom júna. Verejnoprávna

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy Milujem Slovensko, RTVS