Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Romantika od Joj prichádza: Prvý teaser na nový seriál Nevinní (video)

18.07.2011, 16:00 | Radoslav Augustín | © 2011 News and Media Holding

Citlivá hudba, jemné vyznenie a dvaja mladí pekní ľudia, symbolicky oddelení sklom.

  • Tlačiť
  • 9

tv_joj_logo_3D

Citlivá hudba, jemné vyznenie a dvaja mladí pekní ľudia, symbolicky oddelení sklom. Veľký nápis Nevinní a dôvetok “Prvý pôvodný romantický seriál”. Takto začala Joj v prestávkach medzi programami lákať divákov na jeden zo svojich najdôležitejších jesenných projektov.

Tvorcovia seriálu Nevinní zo spoločnosti D.N.A. Production sa otvorene priznávajú k inšpirácii shakespearovskou klasikou Rómeo a Júlia a sľubujú príbeh bohatej rodiny, intrigy, vášne a zradu. Casting stavia predovšetkým na neznámych tvárach, zo známych sa objaví napríklad v hlavných úlohách herec Maroš Kramár či Kristína Farkašová.

Joj začala seriál nakrúcať 2. júla 2011 pod vedením režiséra Petra Bebjaka. Podľa informácií na webe Joj.sk má obsahovať aj prvky kriminálneho žánru. "Scenáristicky sa na ňom podieľal tím, ktorý napísal Odsúdené, teda Valéria Schultzová, Roman Olekšák, Peter Nagy a k nim pribudli Ivan Huljak a Stano Guštafík," uviedol Bebjak.

Romantika je po úspechu telenovely Tisíc a jedna noc televízie Markíza na slovenskom trhu v kurze. Obe veľké komerčné televízie budú na trend reagovať pôvodnou tvorbou prvýkrát. Markíza si skúsi na jeseň svoju variáciu na telenovelu, bude sa volať Jednoducho láska.

V prípade Nevinných síce ide o romantiku, avšak charakteristike telenovely prekáža uzatvorený koniec v rámci nízkeho počtu tridsaťdva dielov. Od septembra do konca roka má sezóna 17 týždňov. Ak Joj nasadí dva diely týždenne, Nevinní jej vydržia do decembra. 

Joj potvrdzuje na jeseň štyri seriály. Okrem Nevinných aj sitcom Hoď svišťom a kreslený LocalTV. Už v auguste sa vracia Panelák, na ktorý už Joj tiež spustila kampaň.

  • Tlačiť
  • 9