Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rada odobrila zrušenie Lampy, RTVS už hľadá náhradu

22.01.2015 | Martin Poláš

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

22.01.2015 | Vrbaker

Konečne končí večný pesimista Hríb. Zlej nálady je aj bez Hríba dosť, nakoniec celá Lampa bola jednostranne zameraná, neobjektívna ....
Namiesto toho doporučujem filmy o prírode, zvieratkách, cestovaní a pod. Tak ako to robia na ČT2, alebo PRIMA ZOOM, niečo podobné. Ďakujem !!!!!

22.01.2015 | Divák 2

Neviem, či pre Vás nebude riešením skôr nedeľný výlet MHD-čkou do Zoo. Je to milé, nekonfliktné, a ponúka to oba Vami tak veľmi požadované spoločensko-publicistické aspekty: zvieratká, aj cestovanie. Len potom treba zvážiť, či by nebolo vhodné tam aj ostať, keď problém s neobľúbenou reláciou nedokážete vyriešiť prostým ťuknutím do ovládača.

22.01.2015 | abc321

gratulácie pre Miku

22.01.2015 | Divák 2

Presne tak, profesionálna robota. Jediný ukrivdený teraz ostáva Hreha, ktorý so zaťatými päsťami dupe do podlahy a z plného hrdla kričí: "To nie je fér! Mne počkať na vypršanie zmluvy nedovolili!"

22.01.2015 | tonoko

Gratulujem pán Mika! Dobrá práca .Ako ďalší krok by ste mohli s podporou Rady ponúknuť slovenským divákom za ich koncesionárske poplatky napríklad Dolnú a Hornú .

23.01.2015 | jakoncesionar

Svojho času bola veľká politická akcia pod názvom Zachráňme Markízu, možno sa aj dožijeme akcie Zachráňme Hríba.
A mala by ho vziať pod krídla práve Markíza, relácia by sa volala Farma s Hríbom......:)
Si myslím že tak jednostranne názorovo ladený človek ako Hríb nemá vo verejnoprávnej tv čo hľadať.