Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prvý diel Jojkinho seriálu Ako som prežil bude mať čisto filmovú konkurenciu

27.02.2009, 14:00 | Lukáš Kočišek | © 2009 News and Media Holding

V nedeľu 22. marca nebude mať premiéru len Ako som prežil, o 21:00 štartuje najnovšia siedma séria C.S.I.: Kriminálka Miami. Jojka sa chváli, že ju prináša v československej premiére.

  • Tlačiť
  • 1

tv_joj_logo_nove.gif.gif

Jojka odštartuje svoj nový seriál Ako som prežil v čisto filmovej konkurencii. Markíza v nedeľu 22. marca po 20:00 odvysiela dobrodružnú komédiu Cesta okolo sveta za 80 dní, Jednotka katastrofický film Armageddon. Vyplýva to z včera zverejnených programových plánov.

Ako prvú komerčná dvojka nasadila do vysielania epizódu nazvanú „Dieťa za život“. Zahrali si v nej napríklad Elena Podzámska, Marián Miezga či Eva Matejková, réžiu mal na starosti Robert Šveda (Mesto tieňov).

Ako som prežil má v programovej štruktúre vyhradený hodinový slot. Spoločnosť D.N.A. Production pre Jojku vyrobí celkovo dvanásť hraných filmov inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré tragicky zasiahli do súkromia viacerých ľudí. Jednotlivé časti budú opisovať napríklad príbehy mladej ženy s nečakanou diagnózou rakoviny, rodičov dieťaťa, ktoré po zrážke s autom leží v kóme, učiteľa obvineného z pedofílie, muža s amputovanými rukami, matky, ktorá zistila, že jej syn užíva drogy, či obete rodinného násilia. Prvé epizódy sa začali natáčať v polovici januára, výroba jednej trvá týždeň. Viac informácií.

ako_som_prezil_joj.jpg

Viacfázovú promo kampaň k Ako som prežil spustila Jojka už v januári. Do self-promo blokov najskôr vkladala krátky teaser zobrazujúci poletujúce črepiny z rozbitého skla, ktoré napokon odhalia veľký modrý nápis seriálu. Vo februári prešlo promo do ďalšej fázy. Druhý teaser už obsahoval konkrétne zábery zo seriálu.

Nedeľa 20:00 na Joj

sezóna 2008/2009

September: C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
September: C.S.I.: Kriminálka Miami
December: filmy
Január: Sexi špinavé prachy
Marec: C.S.I.: Kriminálka Miami
Marec: Ako som prežil

Seriál Ako som prežil si Jojka pripomenie ešte pred premiérou aspoň prostredníctvom názvu. V piatok 13. marca odvysiela program "Ako som prežil piatok 13-teho". So seriálom nebudú mať nič spoločné. Špeciál vysielaný 13. marca bude publicistická relácia. Viac informácií.

Televízia Joj na rok 2009 ohlásila dva nové seriály. Prvou bude na jar Ako som prežil, druhú práve píše dvorný autor Jojky Andy Kraus. Jeho novinka odštartuje na jeseň. Predpokladá sa týždenná periodicita a počet epizód bude závisieť od diváckej odozvy. Viac informácií.

V nedeľu 22. marca nebude mať premiéru len Ako som prežil, o 21:00 štartuje najnovšia siedma séria C.S.I.: Kriminálka Miami. Jojka sa chváli, že ju prináša v československej premiére.

Nový seriál TV JOJ: Ako som prežil


Dieťa za život

Neobyčajný príbeh mladej tehotnej Kláry, ktorá si v najkrajšom období života nahmatala na prsníku hrčku. Diagnóza je jasná. Rakovina! Klára sa musí rozhodnúť. Dieťa alebo liečba. Rozhodnutie je o to ťažšie, že Klára je v piatom mesiaci tehotenstva. Najbližším a rodine záleží hlavne na Klárinom zdraví. Klára sa však dieťaťa nechce vzdať...

  • Tlačiť
  • 1