Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prvé Áno, šéfe! si v 12-54 pozrelo 21,8 % divákov

08.03.2011 | Lukáš Kočišek

Diskusia (41 reakcií) Pravidlá diskusie

08.03.2011 | iks.x

Áno šéfe má dobrý potenciál v ďalších týždňoch rásť. Reakcie divákov sú veľmi pozitívne.
Po vyše roku som aspoň počúval Mafstory, bolo to dobré. X. séria to je už niečo :)

08.03.2011 | emisia

... s tým Panelákom to nevyzerá dobre, v podstate s celou pôvodnou tvorbou týka sa to i Ordinácie , Krónerová mala pravdu, príde jedna telenovela a pôvodná tvorba sa vrátila 15 rokov dozadu.
Vážený, kde sa stala chyba? V rychlokvasenej výrobe, v nekvalitných scenároch alebo v tom, že herci plynule bez problémov plávajú z jedného projektu do druhého a tým pádom, je divák znechutený?

08.03.2011 | emisia

... prepáčte oprava Vážený divák ...

08.03.2011 | Eddward

ja ti vidim na mix vsetkych troch faktorov dokopy :)

10.03.2011 | Katka47

Som praobyčajný divák, žiaden mediálny odborník. Pred koncom roka som viac-menej pravidelne pozerala Panelák, bol to príjemný relax, lebo sa nič nedialo, ak mi dve-tri časti týždenne aj vypadli. V novej vysielacej sezóne sa už nedokážem namotať. Najprv mi to po Vianociach dosť chýbalo, že nebolo večer pri čom zrelaxovať...a celkom som sa tešila na 14.2., ale potom...úplne prekvapivo...ma to nechytilo. Myslím, že prestávka bola veľmi dlhá. A možno aj kvalita upadla.
A k novej relácii Áno šéfe - páčia sa mi spôsoby pána Žídeka - nie je taký vulgárny a taký sebastredný ako pán Pohlreich, viac ľudský, ale...akoby tomu predsa len niečo chýbalo...nič sa nestane, ak ďalšiu časť miniem...ale zase ak náhodou budem mať práve naladenú uvedenú stanicu, tak asi to pobeží...

08.03.2011 | Langers

Joj balamutí divákov aj v označovaní sérií jej seriálov. Jednu sezónu rozdeľuje na dve série. Veď sama Joj desať rokov neexistuje.

08.03.2011 | Eddward

je to skor tak ze jeden rok ma 2 sezony a v kazdej je tym padom nova seria...

09.03.2011 | volim teda som

a preto to oznacuje ako 10ta seria a nie desiaty rocnik.....ake logicke, lolo....

08.03.2011 | pavliss

Ked tu vidím tie výsledky sledovanosti,tak Šefka je vlajková lod s 25 podielom,či kolko to bolo. Ludia už sa odnaučili pozerať jojku,pretože majú zapnutú nonstop markízu.Šeherezáda to zamotala poriadne.Otázka je čo po jej skončení?

08.03.2011 | emisia

... dokúpenie ďalších častí Seherezády údajne má až 400 častí a miesto Ordinácie do prime-timu ďalšia turecká telenovela.

08.03.2011 | x-sk

šeherezáda nemá ani o minútu viac než 90 epizód po 90 minút, tak sa tu prosím nestrápňuj

ano, pôjde ďalšia telenovela, ktorou si markíza získa opäť státisíce divákov a veľkú divácku priazeň

čo si jojka nezíska nikdy :D

09.03.2011 | cinematic

x ty si fakt fanatický zaslepenec... ja by som si počkal, či vyhrabú ďalšiu podobne úspešnú telesračku, ktorá svojim nasládlym gýčom oblbne celý vidiek. nemusí to byť pravda, aj keď môže. ale fanatici sú pohroma ľudstva. škoda že server neumožňuje, aby som si vypol tvoje príspevky.

09.03.2011 | didinko

TV Zvratkíza už divákom nemá čo ponúknuť. Celé vedenie trpí syndrómom vyhorenia, čo sa odzrkadľuje na trapošinách typu Teleráno, Bez servítky, Reflex a pod. Žiaľ TV Hnoj začína Zvratkízu v mnohých veciach dobiehať.

08.03.2011 | x-sk

jeden klinec za druhým do rakvy tv špirála prepadák :D zaslúžene :D

09.03.2011 | consik

len aby si do tej rakvy nesiel ty

08.03.2011 | pepek92

Ja to vidím na nejakú pekne dlhú sínusoidu. Markíza dlhé roky kraľovala Slovensku, potom prišla JOJka, ktorá jej až do čias Šeherezády čoraž častejšie dávala na držku a teraz prišiel tento turecký "produkt" a opäť dáva Markíza na držku JOJke :) Nebude to naveky a možno sa JOJ spamätá a bude konečne vysielať niečo, čo sa bude dať normálne pozerať pre viacerých divákov. A čo sa týka Šeherezády, za prehru si absolútne môže JOJ a reklamne slabé obdobie tým, že v januári TV JOJ nasadzovala, čo nasadzovala.

08.03.2011 | x-sk

iste, baviť sa o tom, že to bude naveky je zbytočné, v médiách nič nie je naveky

lenže problém je v tom, že riaditeľ joj si myslí, že čo on spustí, z toho bude automaticky hit lebo je to super a všetci to budú pozerať

diváci dávajú túto sezónu jojke jasne najavo, že ju jej program nezaujíma a ako sa k tomu stavia vedenie? vydáva smiešne tlačové správy, nad ktorými súdne zmýšľajúcemu manažérovi zostáva rozum stáť

ak je niekto hlúpy a obmedzený, nepomôže mu nič

08.03.2011 | pepek92

Je otázkou času, kedy začnú robiť opatrenia. Panelák každý deň prepadá (len v stredu je trošku vyššie), už ani stálice ako Profesionáli, Mafstory nezaujali a novinky Chutíš mi, Tajný sen, Šéfka, Bordelári tiež žiadna sláva.

Čo ma ale - čo sa týka sledovanosti - sklamalo je Áno, šéfe. Ale to by ho najskôr pán "super(programový)riaditeľ" nemohol dať do takého príšerného času.

08.03.2011 | x-sk

aké opatrenia? úplná rekonštrukcia vysielania? veď JOJka nemá na čom stavať, nemá akvizičnú knižnicu, má zopár seriálov, ktoré dokolečka dokola reprízuje a tým to hasne

aby joj bola znovu úspešná, bude ju to stáť pravdepodobne veľa, veľmi veľa peňazí, pretože z h0vna bič neupletieš

markíza je na tom oveľa lepšie, či sa to niekomu páči alebo nie, neexistuje iný žáner ako telenovela, ktorý stabilne odvtedy čo vysielajú naše televízie dosahuje stabilne vysokonadpriemerné podiely v akomkoľvek vysielacom čase, jednoducho je to tak - od 90tych rokov ak sa v akomkoľvek čase vysielala telenovela, vždy bola markíza v tom čase jednotkou na trhu a nič telenovely nikdy neohrozilo, neohrozí ich ani teraz v prime time o 20.00 - tie telenovely tam v pohode môžu oslovať milión ľudí denne aj ďalších 10 rokov

a ak sa k tomu pripočíta fakt, že slováci v žiadnom prípade nie sú patrioti domácej tvorby, nejaký ďalší seriál z krausovho pera ich určite neohrozí

10.03.2011 | Katka47

hmm, musím povedať, že ja, obyčajný divák, dlhodobo pozerám (aj ako podmaz) JOJ-ku, nie Markízu...Markíza akoby zaspala na vavrínoch a čerpá len z predchádzajúcej slávy a úspešnosti...ale to, čo bolo kedysi nové, už je opozerané a nápady neprichádzajú a neprichádzajú...a to, čo príde (1001) síce má sledovanosť, ale intelektuál si radšej prepne inú stanicu...a už na nej zostane, celý sklamaný úrovňou. na Markíze ma baví snáď už len Zlatica a sem-tam Adela.

09.03.2011 | Tailor

sa zamyslal niekto nad tym, ako by asi dopadla sledovanost, keby markiza vysielala panelak a jojka seherezadu? som si isty, ze by panelak bol jednotkou, su totiz stale "divaci", co pozeraju len markizu, je mi jasne o aku vrstvu ide... dakujeme lunik 9 sro.

09.03.2011 | trafick

Kriste, Ty si po sebe aj prečítaš, čo píšeš?
Pán Boh nás ochraňuj, aby mal Luník 9 milión obyvateľov...
Je jasné, že keď dochádzajú argumenty, príde na rad demagógia a trepanie sprostostí.
Argumentov typu pokrytie a návyk tu už bolo neúrokom, takže , vážení dikutujúci, prestaňte sa už navážať do vidiečanov ( som z Košíc ), starých ľudí ( mám 39 ), a vzdelania ( mám VŠ)
a prijmite fakt, že ľudia majú hádam dosť rozumu, aby si vedeli vybrať, čo a kedy chcú pozerať, sorry ale momentálne to JOJ - ka momentálnie nie je.
N.B. Tailor, skús ísť mrknúť na LUNÍK 9, koľko satelitov tam napočítaš, tí fakt nie sú odkázaní sledovať iba Markízu, JOJ a STV.

09.03.2011 | gabuľka

nič proti, ale to že na Luníku 9 je more satelitov čo dokazuje? Nie sú odkázaní sledovať markízu, alebo jojku? A čo potom sledujú??? Prepáč, ale nemyslím si, že obyvatelia Luníka 9 vedia, nemecky, andlicky a čo ja viem aký jazyk aby sledovali iné stanice cez satelit, no možno maďarsky vedia :-))))

09.03.2011 | trafick

Tak podľa Tvojej logiky na sledovanie Paneláku asi treba vedieť anglicky .. Dobre vedieť :-), -to je troch odveci, viem, - ale dávať milión sledujúcich na úroveň Luníka 9 je dosť scestné, nemyslíš ?

09.03.2011 | Tailor

Vazeni diskutujuci, chapem, ze vy doma "piplmetrove" ovladace nemate. Smola. Lebo by seherezada mala este lepsie cisla. Inak Lunik 9 bola len metafora pre istu cielovku, ale to niektori nastastie pochopili...

09.03.2011 | x-sk

na luníku 9 nenájdeš ani jeden people meter ty ******* :D sa najprv zamysli trtko

09.03.2011 | Tailor

tu je dovolene ludi vulgarne urazat? dakujem moderatorovi.

09.03.2011 | emisia

... Tailor mi tu máme takto sa prejavujúcich ľudí z Markízy a potom sa tu všetci čudujú prečo nám je bližšia JOJ a v podstate sa jej tu zastávame.

09.03.2011 | x-sk

ozval s azamestnanec jojky emisia :D

09.03.2011 | xmen

co nejdes onanovat na stranku tej vasej uzasnej rumunskej televizie tam urcite najdes viac chudakov ako ty

09.03.2011 | x-sk

milí jojkofilovia, rozlievajte si tu svoju žlč a hlúpe reči koľko chcete, to sú len také výkriky úbohosti, ktoré aj tak nepomôžu pádu jojky :D :D :D

09.03.2011 | emisia

x za teba sa Markíza musí poriadne hanbiť. A čo sa týka zamestnania v JOJ predstav si ani tam nie som zamestnaný sloboda nadovšetko, ale to nemožno povedať o tebe, lebo ty si jasným príkladom toho kam sa poberá Markíza , plno arogantnosti, vulgárnosti, stupidity .

09.03.2011 | x-sk

na teba ja teraz reagujem naposledy, ty mi už môžeš napísať čo chceš, odo mňa sa reakcie neodčkáš: ty si ten najväčší k0k0t pod slnkom akého som kedy videl :D obmedzený, trápny, hlúpy :D vykopnutý z markízy kvôli neschopnosti a teraz si tu vylievaš svoje sedlácke jedy :D

09.03.2011 | xmen

od teba ani nic necakam lebo z ust ti ide to co vysiela markiaz,,teda zumpa.))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))).pre markizu robit ano,mas pravdu ale to bolo za pala ruska ked slapala markiza na plne obratky..mozte sa v zahorskej aj po.......

09.03.2011 | emisia

.... x trafená hus zagágala, bohužiaľ si reprezentant Markízy a tým pádom robíš Markíze reklamu.

09.03.2011 | xmen

tak tak je to trulo ten x-sk

09.03.2011 | xmen

joj mozno pada ale tv zumpa je uz na dne a to aj po financnej strane,,,zaujimal by ma nazor pala ruska,,pan zelezny sa uz vyjadril o nove a uplne suhlasim...http://rossler.blog.digizone.cz/2011/03­/02/muze-mit-neverna-televize-verne-divaky/

09.03.2011 | xmen

sorka zly blog som dal http://www.digizone...

09.03.2011 | x-sk

ved sa porozprávame potom ked sa trhy zotavia a cme bude v plnej sile a jojka bude zase v sračkách :D :D :D

09.03.2011 | xmen

hlupacik za joj stoji silna financna skupina a preto si mozu dovolit tocit seriali,kupovat prava na showky,preplatit markizu myslim cs ma talent atd....a reklamny trh sa vracia do casou pred krizou..tak co trepes..opakujem sestra nova si dala inzerat v ktorom pobada inzerentov nech inzeruju na nove,,,lebo na marec nemaju vypredanu reklamu...cuduj sa svete...ked je sef rumun tak to aj vyzera

09.03.2011 | emisia

... s tou Novou a tým pádom so CME to naozaj nevyzerá dobre, článok v Pravde, ak skončí na Markíze Seherezáda ďalšia telenovela už taký úspech nebude mať, ani úspech Jednoducho Mária už nezopakovala žiadna telenovela na Markíze či to bola Manuela alebo Perla dokonca ani úspešná Navždy moja, čiže pre Markízu bude jeseň zaujmavá. Sarbu si v podstate telenovelou urobil medvediu službu i keď túto službu urobil aj celej pôvodnej tvorbe na Slovensku.