Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Panelák stihne návrat ešte v marci

10.03.2017, 10:22 | Michal Vasko

Dátum štartu obnoveného seriálu Panelák je už známy. Nové časti budú môcť diváci sledovať od 29. marca. Pôvodne avizované vysielacie dni seriálu nateraz neplatia.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Joj, Panelák

Dátum návratu Paneláka potvrdil na Facebooku generálny riaditeľ Joj Marcel Grega na Facebooku. „Očakávaný návrat Paneláka sa už blíži. Jeden z najobľúbenejších seriálov sa na televízne obrazovky vráti ešte tento mesiac, na prvú časť novej série sa môžete tešiť už 29. marca o 20:35,“ napísal v najnovšom statuse. 

Joj pôvodne v štruktúre pre zadávateľov reklamy avizovala vysielanie seriálu v utorky a štvrtky, napokon sa prvá časť objaví v stredu - v slote Prázdnin, ktoré sa týždeň predtým skončia poslednou, desiatou časťou. 

Aktualizovné: Pri Paneláku Joj hovorila o plánovanom nasadení dvakrát do týždňa. Napokon je jediným vysielacím dňom podľa zverejneného programového plánu streda. Joj však avizuje dve časti za sebou - majú názvy Návrat a Prekvapenie.   

V minulosti sa Panelák profiloval ako denný seriál, premiérové časti sa však budú vysielať v redšej periodicite a majú mať kratšiu stopáž okolo pol hodiny. 

Prvá klapka vynoveného Paneláka padla 21. januára. Na seriáli sa scenáristicky naďalej podieľa jeho „otec“ Andy Kraus. 

Panelák dostane nových obyvateľov, čo zabezpečí nové dejové linky. V obnovenom Paneláku počíta Joj okrem Diany Mórovej aj s Milom Kráľom, Luciou Lapišákovou, Vladom Černým, Matejom Landlom, Mirkou Partlovou, Branislavom Bystrianskym, Danicou Jurčovou, Róbertom Jakabom, Jakubom Prachařom, Zuazanou Vačkovou, Natáliou Germániovou, Marcelom Ochránekom, Jurajom Rašlom, Lujzou Garajovou Schramekovou, Hanou Gregorovou či Mariánom Miezgom.

Joj sa pôvodne rozhodla v roku 2015 s vysielaním seriálu skončiť, nevylúčila však, že sa k Paneláku v budúcnosti vráti. Jeho návrat napokon ohlásila vlani, ideu spojila s oslavami svojich 15. narodenín. 

Prvý diel Paneláka priniesla televízie ešte 18. februára 2008. Pôvodne štartoval ako projekt so 193 naplánovaným časťami. V skutočnosti však Jojka odvysielala rekordných 1 309 dielov v 15 televíznych sezónach, pričom najsledovanejšiu časťou bola epizóda z 28. decembra 2012, ktorú videlo 709-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Joj, Panelák

Diskusia (0 reakcií)