Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Onedlho odštartuje Lala TV. Za novou televíziou je Núňez

31.10.2018, 17:22 | reb | © 2018 News and Media Holding

Na Slovensku a v Česku začne vysielať nová platená hudobná stanica Lala TV, zameraná na najmladšie ročníky. Za jej vznikom stojí režisér a producent Peter Núňez. K susedným Čechom má namierené aj jeho televízia Senzi.

  • Tlačiť
  • 0

Nová stanica Lala TV začne vysielať na Slovensku a v Česku v priebehu prvého štvrťroka 2019. Vychádza z konceptu relácie Spievanky a ponúknuť má hudobné videoklipy pre deti.

Televíziu bude distribuovať spoločnosť Axocom, ktorá o projekte informovala. „Malí diváci totiž patria medzi tých najvernejších. Najviac videní na internete zaznamenávajú práve interpreti s tvorbou pre deti. Preto sú často úspešnejšími ako hviezdy domáceho šoubiznisu,“ uviedla majiteľka a riaditeľka spoločnosti Axocom Erika Luzsicza.

Ako uviedol distribútor chystanej stanice, veľké televízie podobné programy neprinášajú. Podľa P. Núňeza nie je tento obsah pre veľké stanice atraktívny a pre verejnoprávne televízie ide o príliš alternatívny program.

Okrem toho Axocom prinesie na český trh aj Senzi TV, ktorá sa zameriava na staršiu generáciu a vysiela „šlágrovú“ hudbu. Televíziu Senzi vlastní celým podielom od roku 2015 práve firma P. Núňeza.

Neprehliadnite

Podľa slov si na slovenskom trhu postupne našla svoje miesto. „Presadila sa voči Šlágr TV, ktorý bol dostupný zadarmo a dominoval segmentu. Dnes je Senzi platená a Šlágr je stále zadarmo. Napriek tomu je Senzi minimálne dvakrát silnejšia. Trvalo to dlho, kým sme sa dostali do tejto pozície. Ale sme tam. A neodídeme, posilníme sa,“ uviedol P. Núňez v tohtoročnom rozhovore pre TREND.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Lala TV, Peter Núňez, Senzi

Diskusia (0 reakcií)