Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Novým agentom 007 bude namiesto Daniela Craiga prvý raz žena

15.07.2019, 16:17 | TASR | Mediálne.sk

Daniela Craiga v úlohe agenta 007 nahradí britská herečka Lashana Lynchová (31).

  • Tlačiť
  • 1

Ako napísal v pondelok rakúsky denník Der Kurier, o tom, kto D. Craiga (51) nahradí v roli Jamesa Bonda, sa špekulovalo odvtedy, ako agent ohlásil odchod do dôchodku.

Podľa denníka Guardian sa však D. Craig ako James Bond objaví aj v novom filme, nie však už ako agent 007.

Neprehliadnite

O tom, že L. Lynchová, ktorá má jamajský pôvod a objavila sa napríklad v tohtoročnom americkom akčnom filme Captain Marvel, sa stane agentom 007, informoval v nedeľu britský denník Daily Mail.

S L. Lynchovou sa začne nová éra bondoviek - nebude totiž len prvou ženskou predstaviteľkou, ale i prvou osobou černošského pôvodu, ktorá rolu agenta 007 stvárni. To podľa denníka Der Kurier upokojí kritické hlasy, ktoré tvrdili, že postava Jamesa Bonda nezodpovedala duchu súčasnej doby.

D. Craig stvárni postavu známeho agenta naposledy v pripravovanom filme, v poradí 25. v sérii. Pôvodne médiá informovali, že snímka má niesť názov Shatterhand, to ale neskôr producentka Barbara Broccoli vyvrátila.

Na finálnej verzii scenára pracoval Scott Z Burns, spoluautor filmu Bournovo ultimátum či autor scenára snímky Vedľajšie účinky. Premiéra novej bondovky je naplánovaná na apríl 2020. 

  • Tlačiť
  • 1