Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Novinka Markízy Pán profesor odštartuje v marci, vrátia sa aj ďalšie dva seriály

13.02.2020, 16:28 | pol | © 2020 News and Media Holding

Televízia Markíza bude mať od marca viacero zmien v programovej štruktúre. Do vysielania nasadí dva nové seriály a takisto uvedie premiérové série ďalších dvoch.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Markíza

Markíza aktuálne potvrdila dátum štartu pripravovanej novinky s Tomášom Maštalírom v hlavne úlohe.

Rodinný komediálny seriál Pán profesor bude vysielať od 2. marca. Nasadí ho do druhého stripu v prime-time o 21:20.

Neprehliadnite

V štruktúre sa tak „nalepí“ na sitkom Susedia, ktorý pôjde štandardne o 20:30. Rovnako na začiatku marca sa seriál vracia s premiérovými časťami.

Seriál Pán profesor nakrúcala Markíza podľa nemeckej predlohy. Tamojšiu verziu Der Lehrer vysielala RTL od roku 20009.

Dej sa odohráva na pôde gymnázia. Seriál podľa televízie predstaví romantickú linku dvoch hlavných hrdinov a zároveň zobrazí školský a každodenný život učiteľov, žiakov aj ich rodičov.

Režisérmi seriálu sú Matúš Libovič a Martin Kazimír. Popri T. Maštalírovi si v ňom zahrala Gabriela Marcinková v úlohe Klaudie, atraktívnej, nadanej, zodpovednej a spoľahlivej učiteľky slovenčiny. Treťou hlavnou postavou je ambiciózny riaditeľ gymnázia Rácz v podaní Romana Luknára.

Hneď na druhý deň nasadí v utorkovom prime-time Markíza ďalší nový seriál Červené pásky. Ten tak odštartuje 3. marca. Jeho dej sa odohráva v nemocničnom prostredí ťažko chorých detských pacientov a ich rodín.

V utorkových večeroch bude Markíza vysielať o 21:30 docu-reality Malé lásky. Ide o českú verziu britského formátu One Born Every Minute, ktorú s názvom Baby Boom v minulosti lokalizovala aj Markíza.

Zmeny bude mať televízia aj vo štvrtkom prime-time, kam sa vracia od 5. marca Horná Dolná. Po nebude v slote o 21:40 vysielať Markíza nové časti seriálu Novy Kameňák.

Novinky v utorkovom a štvrtkovom slote nahradia dvojicu reality šou, ktoré nateraz končia – Utajený šéf a Svadba na prvý pohľad. Podľa Markízy by sa však oba formáty mali neskôr pokračovať, televízia bola s ich výkonnosťou spokojná. 

Bez zmeny zostávajú stredy s Chart Show, piatky s kvízšou Dobre vedieť!, v nedeľu bude mať priestor Superstar a v sobotu zahraničné filmy.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Markíza

Diskusia (0 reakcií)