Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nova Sport získala práva na hokejovú NHL na ďalšie tri sezóny

04.10.2019, 13:27 | reb | © 2019 News and Media Holding

Česká televízia Nova si predĺžila vysielacie práva na NHL až do roku 2022. Stanice Nova Sport aj spoplatnený portál Voyo prinesie týždenne 15 zápasov, bude mať živé štúdia aj s hosťami. Nová sezóna odštartovala vo štvrtok v noci.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Nova

Vedúci športového programu Novy Dušan Mendel tvrdí, že dôvodom pokračovať vo vysielaní NHL aj počas ďalších rokov je vyhovujúca spolupráca z oboch strán.

„NHL sa snaží ísť naproti európskym divákom a ponúka stále viac zápasov v podvečerných a večerných hodinách, čo je skvelé,“ uviedol D. Mendel.

Diváci budú môcť sledovať celkom 15 zápasov týždenne vrátane European Game of the Week, teda sobotných zápasov hraných v lukratívnom európskom čase.

„Skupina Nova je oddaným partnerom pri zisťovaní rozsiahleho vysielania zápasov NHL, ktoré hokejovým fanúšikom v České republike a na Slovensku predstavuje tých najlepších hokejistov,“ povedal David Proper, výkonný viceprezident NHL pre mediálnu a medzinárodnú stratégiu.

V piatok o 20:00 sa odohrá NHL Global Series, ktoré odvysiela Nova na hlavnom kanáli a stanici Nova Sport 1 v priamom prenose. Ide o duel z pražskej O2 Arény, kde proti sobe nastúpia tímy Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers.

Neprehliadnite

Ako informuje televízia, zápasom bude na stanici Nova Sport 1 zakaždým predchádzať štúdio so Štepánom Sokolom a hosťami, hokejovými novinkami a aktuálnymi informáciami.

V priebehu sezóny sa Nova Sport aj tentoraz zameria aj na novoroční NHL Winter Classic, NHL All Star Weekend, NHL Stadium Series a záverečné boje o Stanley Cup.

Na Slovensku získala sublicenciu od Novy televízia Markíza. Zámorský hokej prinesie na menšej stanici Dajto. Ako prvý zápas je rovnako na pláne piatkové NHL Global Series.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Nova

Diskusia (0 reakcií)