Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Neobjektívny príspevok Markízy o DVB-T príjme skúma regulátor

25.01.2017 | Martin Poláš

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

25.01.2017 | Hatala Miloš

P.Macko vo svojom vyklade nespomenul ze klasicky prijem Dvbt je s antenov na streche, cim sposobil situaciu ktara rezonuje Slovenskom.Uviest ako hlavny dovod odchodu z Dvbt tymto sposobom bola skolacka chyba ved kvalitny signal terestrialu sa vsade vo svete chyta na vonkajsiu antenu a o novych trendoch by sa dalo diskutovat, kedze kazdy prijem TV.ma svoj plus ako aj minus.Je to na dlhu diskusiu kedze nie vsade sa da pokryt miesto odberu TV.signalu.kablom, satelitom, Iptv,ci Dvbt.Preto sa v podstate neda zavrhnut ziadna forma prijmu je to neprofesionalne.Ohovaranie sluzby s ktorou je divak spokojny nerobi dobre meno TV.Markiza a jej vedeniu obvzlast.Meranie sledovanosti potrebuje renezanciu to je fakt ale system ktory nezohladnuje sledovanie na druhom-tretom-ci strvtom televizore ktore je dnes bezne preferovane u kazdej skupiny divakov nemoze nikdy objektivne posudit sledovanost televizie objektivne a transparentne.

25.01.2017 | Miroslav Paríšek

No ja som sa Ondreja Macka na margo jeho neprofesionlity, zaujatosti a neobjektivity v tom videospote pýtal pomocou emailu, no bohužiaľ dodnes som od neho nedostal žiadnu odpoveď, aj keď viem, že tento dotyčný pán odpovedá na emaily od iných ľudí!!! Totižto tento môj email nebol prvým, pomocou ktorého sme spolu komunikovali - len bol prvý na ktorý som nedostal žiadnu odpoveď.
Zrejme dosta dosť dobre zaplatené od vedenia Markízy za túto neobjektívnu reklamnú kampaň. Takže si zrejme aj myslí, že lepšie je radšej mlčať.
:)
Ale tu si myslím, že Rada by mala zakročiť a prísť z individuálnymi postihmi pre všetky zainteresované osoby! Samozrejme aj z verejným ospravedlnením samotnej Markízy celému Slovensku!

27.01.2017 | Branislav Čerňanský

Keby p.Macko vyšiel s tou anténkou na balkón tak by určite zachytil aj testovacie vysielanie RTVS v UltraHD z Bratislavského Kamzíka na 6k. , ktorý sa dal v pohode zachytiť aj 60km od BA.
Čiže na Slovensku sa s najnovšou technólogiou 4K začalo vysielať práve cez podľa neho zastaralého DVB-T.